مایکروسافت ورژن ارزان تر و کوچک تر رقیب کروم کست را معرفی کرد

مایکروسافت ورژن ارزان تر و کوچک تر رقیب کروم کست را معرفی کرد

مایکروسافت در سال ۲۰۱۴، رقیب خود برای کروم کست گوگل را معرفی کرد. دانگل HDMI مایکروسافت که از تکنولوژی Miracast بهره می برد، از ابزارهای اندرویدی و ویندوزی پشتیبانی به عمل می آورد و به شما اجازه می دهد تا هر چیزی را از روی تلفن همراه، تبلت و لپ تاپ خود روی نمایشگر تلویزیون استریم کنید.

اما حالا امروز، ردموندی ها قصد دارند ورژنی بهبود یافته از Wireless Display Adapter خود را معرفی کنند. دستگاهی که هم ارزان قیمت تر است و هم اندازه کوچک تری دارد.

ورژن جدید قیمتی معادل ۴۹.۹۵ دلار (۱۰ دلار ارزان تر از مدل پیشین) دارد و در کنار کاهش قیمت، میزان تاخیر در نمایش تصاویر آن هم کاهش یافته. کوچک تر شدن آن، ویژگی مثبت دیگری است. اگر در اتصال مدل پیشین به تلویزیون های خود مشکل داشتید، این یکی احتمالا به خوبی در هر قاب تلویزیونی جای می گیرد.

علاوه بر موارد فوق، هیچ چیز دیگری تغییر نکرده و تکنولوژی Miracast به کار رفته در آن تغییری نیافته. بنابراین اپلیکیشن ها برای پشتیبانی از این پروتوکول نیازی به آپدیت ندارند. همچنین قابل ذکر است که برای استفاده از دستگاه مورد نظر، نیازی به اتصال به اینترنت نیست و از طریق ارتباط Wi-Fi Direct می توانید نقل و انتقال اطلاعات را انجام دهید.

نظرات ۲
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato