آلکاتل از دو تلفن همراه Idol 4 و Idol 4s رونمایی کرد

آلکاتل از دو تلفن همراه Idol 4 و Idol 4s رونمایی کرد

زیبایی و آلکاتل دو واژه ای هستند که عمدتا در کنار هم مفهوم پیدا نمی کنند اما با این حال، تلاش مشترک کمپانی فرانسوی آلکاتل-لوسنت و شرکت چینی TCL، این بار جذاب از آب در آمده. آلکاتل دقایقی پیش از سری تلفن های Idol 4 با دو تلفن همراه پرده برداشت: Idol 4 و Idol 4s. هر دو، قاب فلزی و بدنه ای شیشه ای دارند.

در حالی که دو تلفن همراه نام برده از نام و ظاهری مشابه بهره می برند اما تفاوت در اندازه و کارایی شان بسیار است. آلکاتل آیدل ۴s نسبت به برادرش قدرت بیشتری دارد و به نمایشگری ۵.۵ اینچی QHD مجهز شده. چیپ اسنپدراگون ۶۵۲ نیز قلب تپنده اش است. از سوی دیگر، آلکاتل آیدل ۴، نمایشگر ۵.۲ اینچی با قدرت نمایش پیکسل ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰ است که در زیر آن، چیپ اسنپدراگون ۶۱۷ قرار گرفته است.

مشخصا، این دو دستگاه چندان قدرتمند نیستند و در برابر گلکسی اس ۷ و ال جی جی ۵ که فردا معرفی خواهند شد حرفی برای گفتن ندارند، اما باید توجه داشت که قیمت آن ها نیز مناسب جیب هایی است که برای کمتر هزینه کردن آمادگی دارند.

مشخصات دو دستگاه در کنار هم
مشخصات دو دستگاه در کنار هم

نکته جالب در مورد این دو تلفن همراه، جعبه آن ها است. در حقیقت این جعبه، پس از بیرون آمدن تلفن همراه تبدیل به یک تکه زباله نخواهد شد. می توانید با قرار دادن موبایل درون جایگاه مخصوص، از جعبه به عنوان هدست واقعیت مجازی بهره برد.

هر دو تلفن از فناوری شارژ سریع نیز بهره می برند. باتری تلفن قوی تر، ۴s در عرض ۱.۶ ساعت شارژ می شود در صورتی که باتری آیدل ۴ فقط یک ساعت زمان لازم دارد. اسپیکرهای دوگانه استریو نیز از ویژگی های هستند که روی هر تلفن همراهی پیدا نمی توان کرد.

آیدل ۴s از استانداردهای FDD LTE B1/3/7/8/20/28A بهره می برد در حالی که آیدل ۴ به استانداردهای FDD LTE B1/3/7/8/20/28A/38/40 مجهز شده است. دو موبایل مذکور برای عرضه در اروپا و آسیا در نظر گرفته شده اند و خبری از عرضه شان در ایالات متحده آمریکا نخواهد بود.

آیدل ۴ با قیمت ۲۸۰ دلار و آیدل ۴s با بهای ۴۰۰ الی ۵۰۰ دلاری قابل خریداری است. هنوز تاریخ عرضه دستگاه ها مشخص نشده.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato