معرفی اپلیکیشن مکالمه هوشمند انگلیسی؛ راهی آسان برای تقویت زبان

معرفی اپلیکیشن مکالمه هوشمند انگلیسی؛ راهی آسان برای تقویت زبان

یکی از معضلات زبان آموزان همیشه این بوده که با وجود دانش خوب و فهم بالای کلمات و مفاهیم انگلیسی، در مهارت مکالمه و بیان صحیح جملات مشکل دارند. به عقیده مدرسین زبان، برای زبان آموزان هیچ چیز به اندازه تمرین مکالمه با یک پارتنر نمی تواند در تقویت این مهارت موثر واقع گردد.

اپلیکیشن "مکالمه هوشمند انگلیسی"، محصول جدید توسعه دهندگان اپ آموزش زبان Casco پارتنر مجازی شما برای تقویت زبان است؛ ابزاری که به کمکش می توانید مهارت مکالمه انگلیسی تان را از سطح مقدماتی به سطحی مطلوب و قابل قبول برسانید.

Mokaleme 2

با ورود به اپلیکیشن، کار را می بایست از سطح مقدماتی آغاز کرده و با پیشروی در دروس، به سطح متوسط و در نهایت پیشرفته برسید. در هر سطح، تعدادی مکالمه وجود دارد که می توانید آنها را بخوانید، همزمان بشنوید و برای تمرین، خودتان را در نقش یکی از طرف های مکالمه قرار دهید.

به عنوان مثال در یک مکالمه دو نفره، می توانید نقش یکی از طرفین را بر عهده گرفته و وقتی نوبت به شما رسید، جملات او را بخوانید. اپلیکیشن با ضبط صدا، جمله شما را تشخیص داده و مجوز ادامه مکالمه را برایتان صادر می کند. البته اپ مورد بحث برای تشخیص صداها موتوری اختصاصی ندارد و از امکانات Google Now برای این کار بهره می گیرد.

همانطور که گفتیم، مکالمات این اپلیکیشن در سه سطح طبقه بندی شده اند: مقدماتی، متوسط و پیشرفته. دو سه مکالمه اولیه اپ رایگانند، اما برای دسترسی به موارد دیگر باید بسته هایشان را خریداری کنید که هر یک ۱۵۰۰ تومان قیمت دارند. البته با خرید کلیه بسته ها به صورت یکجا، می توانید از تخفیف ویژه توسعه دهنده اپ استفاده کنید و همگی را با قیمت ۳۰۰۰ تومان تهیه نمایید.

"مکالمه هوشمند انگلیسی" شاید بهترین روش برای تقویت مکالمه نباشد، اما شکی نیست که برای استارت و ایجاد علاقه مندی برای ادامه این کار می تواند بسیار مفید و موثر ظاهر شود. این اپلیکیشن بسیار خوب و کارآمد را می توانید همین حالا از کافه بازار دانلود کنید.

مکالمه هوشمند انگلیسی
  • مکالمه هوشمند انگلیسی
  • قیمت: رایگان (با پرداخت درون برنامه ای)
  • سازنده: Tutsplan
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۵.۹ مگابایت
دانلود

کافه‌بازار

ویجیاتو

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato