با جعبه های کوکاکولا عینک های واقعیت مجازی بسازید

جدیدا گویا مد شده که کمپانی های تولید کننده ی نوشیدنی به صنعت موبایل روی بیاورند. چندی پیش شایعاتی در مورد ورود «پپسی» به این حوزه و تولید اسمارت فون های تحت برند خودش در وب منتشر شده بود و اکنون نیز «کوکاکولا» روی مبحث دیگری از تلفن های هوشمند، یعنی واقعیت مجازی تمرکز کرده.

ماجرا از این قرار است که این برند مشهور جهانی در ویدئویی که به تازگی در شبکه یوتوب منتشر نموده، نشان می دهد که مشتریان می توانند با استفاده از جعبه های مقوائی محصولات این شرکت، برای خود هدست های واقعیت مجازی درست نموده و از آن استفاده نمایند.

تاکید اصلی این ویدئو این است که تقریبا بیشتر بسته بندی های کوکاکولا، به طور دقیق 12 جعبه از محصولات متنوع آنها به سادگی قابل تبدیل شدن به هدست های یاد شده هستند. در کلیپی که در انتهای این مطلب می توانید تماشا کنید، فقط سه مدل از جعبه ها به نمایش در آمده و با دیدن این ویدئو متوجه خواهید شد ساخت این ابزار تا چه اندازه آسان است.

البته کمپانی مورد بحث در رابطه با اینکه این بسته بندی ها از چه تاریخی در دسترس مشتری ها قرار خواهند گرفت صحبتی به میان نیاورده اما ادعا می کند این نخستین هدست واقعیت مجازی در دنیاست که از مقوا تهیه گشته.

پیشنهاد می کنیم حتما ویدئوی زیر را تماشا کنید تا از نحوه کارکرد این هدست ها آگاه شوید.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟