همه چیز درباره آیفون 13
فروش دیجیتالی Fallout 4 در روز اول عرضه از نسخه فیزیکی بیشتر بوده

فروش دیجیتالی Fallout 4 در روز اول عرضه از نسخه فیزیکی بیشتر بوده

شاید Fallout 4 تنها بازی تک نفره (و بدون بخش آنلاین) بود که سال گذشته توانست به این حد از موفقیت دست پیدا کند. رکوردهای روز اول و یکی-دو ماه ابتدایی خارق العاده بودند و هر چند که Fallout 4 در حد انتظارات ظاهر نشد اما موفقیت بازی بی حد بود.

بتسدا در روز ابتدایی، ۱۲ میلیون نسخه از بازی را در سراسر جهان منتشر ساخت، اما میزان فروش کلی آن هنوز اعلام نشده. با این حال می دانیم که Fallout 4 نسبت به اسکایریم فروش موفق تری را تجربه کرده، اما آیا فال آوت ۴ به همان اندازه که اسکایریم در بازار باقی ماند، می تواند در صدر باشد؟

تاد هاوارد، کارگردان بازی در گفتگو با وبسایت گیم اینفورمر گفت که فروش نسخه دیجیتالی باشه در روز اول، از میزان نسخه های فروخته شده در فروشگاه ها پیشی گرفت و بیشتر بود. موفقیتی بزرگ برای سرمایه گذاران روی بازار بازی های دیجیتالی و شکستی تلخ برای خرده فروشی ها.

Fallout 4 در روزهای ابتدایی، رکورد بیشترین میزان گیمر را در استیم شکست اما حالا پس از چند ماه، به رتبه ۷-۸ بسنده کرده است. باید دید که با انتشار بسته های الحاقی، چه تغییری در این روند صورت می گیرد و آیا ساخته جدید بتسدا، باز هم در رتبه های بالاتر دیده خواهد شد یا خیر.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato