سامسونگ در پی تولید ۱۷.۲ میلیون گلکسی S7 و S7 Edge در سه ماه نخست پس از عرضه

سامسونگ در پی تولید ۱۷.۲ میلیون گلکسی S7 و S7 Edge در سه ماه نخست پس از عرضه

بر اساس ادعای نشریه کره ای «ETNews»، سامسونگ تصمیم دارد در سه ماهه نخست پس از عرضه پرچمداران جدیدش، دست کم ۱۷ میلیون دستگاه گلکسی S7 و S7 Edge تولید کند. منبع یاد شده در ادامه آورده که شرکت کره ای، در ماه های فوریه، مارس و آوریل در مجموع ۱۷.۲ میلیون پرچمدار تولید خواهد نمود.

با نگاهی بر گزارشات ارائه شده در سال های گذشته، می توان دید که سامسونگ در اولین سه ماه پس از رونمایی از پرچمدار خود، توانسته ۱۵.۸ میلیون دستگاه گلکسی اس ۶ به فروش برساند در حالی که همین رقم برای گلکسی اس ۴، به ۱۵.۲ میلیون دستگاه می رسید. اکنون به نظر می رسد که سامسونگ اطمینان خاطر بالایی از فروش گلکسی اس ۷ و بردار بزرگتر و خمیده اش دارد و به همین دلیل هدف خود برای تولید را بالاتر برده است.

ETNews در ادامه گزارش خود آورده که سامسونگ تصمیم دارد در این سه ماه، ۹.۹ میلیون دستگاه گلکسی S7 استاندارد به تولید برساند در حالی که ۷.۳ میلیون دستگاه نیز از نسخه Edge آماده خواهد شد. در سال گذشته، سامسونگ یک چهارم تولید را به نسخه Edge از گلکسی S6 اختصاص داد اما ناگهان با تقاضای شدید بازار برای این مدل رو به رو گشت و اکنون نمی خواهد اجازه دهد که تجربه قبلی تکرار شود.

BN-MS477_0222SA_M_20160222152446-w600

سامسونگ در مورد این موضوع به شکل رسمی اظهار نظر ننموده اما آقای «D.J. Koh»، مدیر جدید بخش سامسونگ موبایل به هدف این شرکت جهت دستیابی به افزایش فروش اشاره کرده است: «نمی توانم اعداد دقیقی را در اختیارتان قرار دهم اما باور داریم که فروش گلکسی S7 از S6 بالاتر خواهد بود. تمام مشتریان و همکاران تجاری مان، از گلکسی S7 انتظارات زیادی دارند.»

سامسونگ بزرگترین تولید کننده موبایل های اندرویدیست که البته روزهای رشد انفجاری اش به پایان رسیده، اما در هر صورت، شاید این کمپانی همچنان قادر باشد افزایش فروش اندکی را تجربه کند. شاید در ادامه راه، قابلیت هایی نظیر ضدآب بودن و همچنین بازگشت درگاه کارت حافظه microSD موجب شود تا سامسونگ بتواند به هدف خود جهت فروش کهکشانی های جدیدش نائل آید.

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato