سامسونگ و حذف لوگوی خود از موبایل های پرچمدارش در چین و کره جنوبی

سامسونگ و حذف لوگوی خود از موبایل های پرچمدارش در چین و کره جنوبی

در سال گذشته شایعه شده بود که سامسونگ قصد دارد موبایل های پرچمدار خود یعنی گلکسی اس ۶ و اس ۶ اج را در ژاپن بدون درج لوگوی شرکت بر روی دستگاه ها عرضه نماید، همین اتفاق نیز روی داد و هیچ توضیح رسمی ای نیز در این باب ارائه نگشت.

اما برخی از کارشناسان گمانه زنی می نمودند که کمپانی مورد بحث این هراس را داشته که بحث های میان دو کشور ژاپن و کره جنوبی ممکن است روی فروش این تلفن های هوشمند تاثیر بگذارد و فرضیه آنها چندان هم غیر واقعی نبود و اسمارت فون ها در سرزمین آفتاب تابان با استقبال خوبی مواجه نشدند.

پیرو همین امر، امسال نیز گزارشاتی مبنی بر حذف لوگوی سامسونگ از جدیدترین تلفن های هوشمند این شرکت منتشر شده که بر اساس آن موبایل های گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج در کشورهای چین و کره جنوبی فاقد لوگوی خود سامسونگ عرضه خواهند گشت.

تصاویری جدیدی که از سوی سازمان دولتی TENAA در چین نیز لو رفته، موید این ادعاهاست. در عکس های فاش شده از موبایل های مورد بحث نیز می توان به وضوح دید که لوگوی سامسونگ از بخش جلوئی آنها حذف شده.

برخلاف اسمارت فون های اس ۶ و اس ۶ اج که سال گذشته در ژاپن فقط با لوگوی «گلکسی» ارائه شده بوند، پرچمداران جدید کمپانی کره ای در بخش پشتی خود همچنان لوگوی شرکت را دارند و این طرح فقط از بخش جلوی آنها حذف گشته.

Galaxy-S7-edge-SK-promo-poster-w600

Galaxy-S7-edge-TENAA-photo-w600

Galaxy-S7-family-SK-promo-poster-w600

Galaxy-S7-TENAA-photo-w600

نظرات ۱۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato