مایکروسافت پشتیبانی از اسکایپ در تلویزیون های هوشمند را متوقف خواهد کرد

مایکروسافت پشتیبانی از اسکایپ در تلویزیون های هوشمند را متوقف خواهد کرد

مایکروسافت به زودی پشتیبانی از اپلیکیشن اسکایپ در تلویزیون های هوشمند را متوقف خواهد کرد. از ماه ژوئن دیگر اپلیکیشن Skype for TV در تلویزیون های سامسونگ، ال جی، سونی، پاناسونیک، شارپ، توشیبا، فیلیپیس و دیگر برندها اجرا نخواهد شد، و مایکروسافت با ارائه بیانیه ای در بخش پشتیبانی وبسایت اسکایپ خطاب به تولیدکنندگان تلویزیون اعلام کرده که اپلیکیشن مورد بحث را از تولیدات خود حذف نمایند.

یکی از مقامات مایکروسافت علت اجرای چنین تصمیمی را این گونه عنوان کرده است: "طی سال های اخیر نحوه استفاده از اسکایپ توسط کاربران دچار تغییر شده. حالا اکثر افراد از آن در موبایل هایشان استفاده می کنند، حتی زمانی که در اتاق نشیمن نشسته اند."

وی در ادامه می گوید: " ما در تلاشیم تا بهترین تجربه ممکن از اسکایپ را در پلتفرم هایی فراهم آوریم که کاربرانمان خواستار آنند، به همین خاطر تصمیم گرفتیم تا تلاش هایمان را در عین پشتیبانی از وظیفه اصلی Skype for TV، روی پلتفرم های دیگر متمرکز کنیم."

به نظر می رسد که Skype for TV تا ماه ژوئن در تلویزیون های هوشمند قابل دسترسی باشد، اما بدیهی است که از آن تاریخ به بعد پشتیبانی از این اپلیکیشن به طور کامل متوقف خواهد گشت.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato