همه چیز درباره آیفون 13
کره شمالی حملات هکری خود علیه کره جنوبی را شدت بخشید

کره شمالی حملات هکری خود علیه کره جنوبی را شدت بخشید

ظاهرا کره شمالی به این زودی ها قصد ندارد کمپین هکی خود را کنار بگذارد و تلاش هایش در این راستا نتنها کم رنگ تر نشده بلکه به سطح تازه ای رسیده اند.

مقامات رسمی کره جنوبی گزارش داده اند که کره شمالی حملات سایبری خود علیه این کشور را تشدید کرده و در تلاش اخیرش توانسته تلفن همراه متعلق به ۴۰ مقام رسمی این کشور را تضعیف نماید.

کره شمالی همچنین تلاش نموده که سیستم کنترل ریلی کره جنوبی را هم با حمله به اکانت های ایمیلی کارگران آن هدف قرار دهد. پیشتر انتظار می رفت که این حملات بین تست های هسته ای کره شمالی، تست موشک های دوربرد آن و تمرینات نظامی مشترک آمریکا و کره جنوبی اتفاق بیافتند اما ظاهرا به این زودی ها قرار نیست متوقف شوند.

دستگاه تبلیغاتی کره شمالی با تمام توان به سمت جلو حرکت می کند. روزنامه های دولتی این کشور ادعاهای مطرح شده در خصوص نقش آن در حملات هکی اخیر را رد کرده اند و معتقدند که این ادعاها ابزاری برای منحرف نمودن اذهان عمومی از قانون ضد تروریستی تصویب شده اخیر است که به اعتقاد منتقدان می تواند اختیارات دولت کره جنوبی برای شنود مکالمات شهروندانش را بیشتر کند.

کره شمالی این قانون را «تحریک کننده» و «شنیع» خوانده است. این اظهارات در حالی مطرح می شوند که کشور مورد بحث اخیرا سیستم عاملی اختصاصی ساخته تا از شهروندان خود جاسوسی کند و در حالی که با گشاده و دستی و سخاوت از هکرهایش تقدیر می کند، وجود آنها را هم انکار می نماید.

نظرات ۹
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato