ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

کارآفرینی

دانا رینگلمن از مأموریت و نقش آن در موفقیت می گوید

گاهی اوقات برای بزرگ شدن باید کوچک فکر کرد. این توصیه ی کارآفرینانه ای است که دانا رینگلمن به عنوان یکی از مؤسسین وبسایت جمع سپاری مالی ایندیگوگو طی زندگی حرفه ای اش فرا گرفته است. ...

گاهی اوقات برای بزرگ شدن باید کوچک فکر کرد. این توصیه ی کارآفرینانه ای است که دانا رینگلمن به عنوان یکی از مؤسسین وبسایت جمع سپاری مالی ایندیگوگو طی زندگی حرفه ای اش فرا گرفته است.

رینگلمن به تازگی در کنفرانس iCONIC سیاتل در مورد اهمیت «کوچک فکر کردن» صحبت کرده است؛ چیزی که به صورت کلی، آن را تمرکز روی حوزه ای کوچک تعریف می کند. او برای نمونه می گوید توجه فوق العاده متمرکز ایندیگوگو روی مأموریتش بوده است: اینکه به هر کسی که ایده ای دارد (ایده ای که قانونی را زیر پا نمی گذارد و باعث آسیب به دیگران نمی شود) اجازه دهند برای تحقق آن، از طریق این وبسایت پول مورد نیازش را جمع کند.

در ادامه با مزایای کوچک فکر کردن از دیدگاه رینگلمن بیشتر آگاه خواهید شد. درس های دیگری درباره ی تمرکز و رشد نیز در لابلای نکته های او گنجانده شده اند که می توانید از آنها نیز بهره مند شوید.

مأموریتی قدرتمند به شما کمک می کند نیروهای بهتری جذب کنید

رینگلمن می گوید: «وقتی مأموریت شما قرص و محکم باشد، ناخودآگاه انسان های هدفمند را به سمت خود جذب می کنید. اینگونه افراد از کسانی که صرفاً به دنبال کار می گردند و برایشان مهم نیست چه کاری انجام دهند بازده و خلاقیت به مراتب بیشتری دارند، چون شرکتی که به این مأموریت جامه ی عمل می پوشاند نیز برایشان مهم است.

با بهره مندی از مأموریتی واضح، بهتر می توانید خوب را از بد تشخیص دهید

وقتی مأموریت شفاف و واضحی داشته باشید، خواهید دانست کِی نه بگویید. رینگلمن اعتقاد دارد برخی از فرصت ها در درازمدت بهترین نتایج را برای شرکت به ارمغان نمی آورند. اما بدون مأموریت، اساساً نمی توانید متوجه شوید چه چیزی برای کسب و کارتان خوب است و چه چیزی بد.

وقتی تمرکز می کنید، بهتر می توانید مشکلات را حل کنید

کسانی که در سیلیکون ولی مشغول کار هستند، عاشق صحبت کردن درباره ی نوآوری اند. اما گاهی نوآوری به شما در انجام آنچه که تصمیم دارید انجام دهید کمکی نمی کند. همیشه مشتریان خود را در ذهن داشته باشید. رینگلمن توصیه می کند دقیقاً همان مشکلی که می خواهید حل کنید را بردارید و به فکر حل کردن همان باشید.

تنوع در نیروی کار کمک می کند راه حل های بیشتر و بهتری پیدا کنید

توصیه ی رینگلمن به کارآفرینان جوان این است: «یکی از مهم ترین کارهایی که می توانید انجام دهید این است که تا جایی که می شود به تیم مؤسسان خود تنوع بدهید». این تنوع، پیش زمینه، ایده ها و تجربیات را نیز شامل می شود. او می گوید تنوع در میان کارکنان کمک می کند در صورت بروز مشکلات، راه حل های مختلفی برایشان پیدا کنید.

دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید
مجموع نظرات ثبت شده (1 مورد)
  • vahid
    vahid | ۲۱ فروردین ۱۳۹۵

    خیلی هم عالی ... دیجیاتو لطفا نسخه ios برنامتون هم تهیه کنید ممنون

مطالب پیشنهادی