ایسوس روترهای پشتیبانی کننده از شبکه های 4G و LTE خود را معرفی کرد

ایسوس روترهای پشتیبانی کننده از شبکه های 4G و LTE خود را معرفی کرد

این روزها متاسفانه یا خوشبختانه اینترنت به بخشی همیشگی از زندگی ما بدل شده و عدم دسترسی به آن برای مان همچون قطع برق، آب و دیگر سرویس های ضروری می ماند و به شدت احساس می شود.

مودم های همراه راهکاری هستند که از سوی شرکت ها برای برقرار نمودن دسترسی همیشگی به اینترنت ارائه شده اند و ایسوس یکی از نام هایی است که راهکارهای مختص به خود را برای این منظور ارائه نموده.

در ادامه توجه شما را به بیانیه خبری این شرکت در رابطه روترهای پشتیبانی کننده اش از شبکه های ۴G و LTE جلب می کنیم.

شرکت ایسوس روترهایی با پشتیبانی از شبکه ۴G و LTE با نام های ۴G-N12 و ۴G-AC55U را معرفی کرد. این روترها در حقیقت راهکاری مناسب برای استفاده از اینترنت موبایل هستند. در صورتی که سرعت اینترنت کابلی شما با محدودیت مواجه است یا این امکان برای شما وجود ندارد، این مودم ها می توانند با استفاده از شبکه موبایل، استفاده از اینترنت پر سرعت را حاصل کنند.

روتر۴G-AC55U دارای شبکه دو بانده و با استاندارد ۸۰۲.۱ac و روتر ۴G-N12 با استفاده از استاندارد ۸۰۲.۱۱n، می توانند اینترنت را در محیط مورد نیاز به صورت بی سیم به اشتراک گذارند. همچنین در مدل ۴G-AC55U امکان تغییر آنتن وایرلس برای تقویت آنتن دهی وجود دارد.

برای دستیابی به اینترنت موبایل، کاربر فقط باید سیم کارت سازگار با ۴G یا LTE خود را درون خشاب مخصوص این روتر قرار داده و روتر را روشن کند؛ روتر به صورت خودکار ارتباط با اینترنت را برقرار می کند. هر دو مدل به سادگی آماده به کار می شوند و با استفاده از رابط کاربرپسند و آسان  ASUSWRTمی توانید قدرت سیگنال سیم کارت ها یا فرامین دیگر را به آسانی مدیریت کنید.

۴G-AC55U و ۴G-N12 ارتباط پرسرعت و پیشرفته

۴G-AC55U ایسوس با پشتیبانی از شبکه ۴G LTE می تواند حداکثر تا ۱۵۰ مگابیت بر ثانیه برای دانلود و ۵۰ مگابیت بر ثانیه برای آپلود (۵ برابر سریعتر از HSPA+ ) سرعت اینترنت را در اختیار کاربر قرار دهد. همچنین با شبکه بیسیم دو بانده ۸۰۲.۱۱ac سرعت شبکه را هم می تواند تا ۱۱۶۷ مگابیت در باندهای ۲.۴ گیگاهرتز و ۵ گیگاهرتز فراهم کند. آنتن های خارجی آن نیز به گونه ای طراحی شده است که بهترین پوشش را در شبکه داشته باشد.

۴G-AC55U نیز می تواند با یک پورت شبکه گیگابیتی مجزا، اینترنت کابلی را نیز به صورت بیسیم انتشار داده یا به طور همزمان هر دو بستر اینترنت موبایل و کابلی را ترکیب کرده و اینترنتی پایدار و پرسرعت به کاربر دهد. علاوه بر آن یک پورت USB 2.0 نیز برای اشتراک فایل و پرینتر در این روتر تعبیه شده است.

ASUS 4G-AC55U 4G LTE router_side ASUS 4G-AC55U 4G LTE router_rear side

ویجیاتو

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato