ویندوز 10 حالا 300 میلیون کاربر دارد

ویندوز 10 حالا 300 میلیون کاربر دارد

مایکروسافت یک قدم دیگر به هدف ۱ میلیاردی خود نزدیک شد و حالا ویندوز ۱۰، آخرین دستاورد نرم افزاری بزرگ این شرکت روی بیش از ۳۰۰ میلیون دستگاه از جمله پی سی، لپ تاپ، موبایل، تبلت و اکس باکس وان نصب شده است.

مایکروسافت چند هفته پیش در ماه مارس میلادی و طی کنفرانس سالانه بیلد خود اعلام کرده بود که تعداد کاربران به ۲۷۰ میلیون نفر رسیده و طی این مدت کوتاه، حالا ۳۰ میلیون به جمعیت کاربران ویندوز ۱۰ اضافه شده است.

این اعداد و ارقام نشان می دهد که مردم روی ریتم ثابتی در حال ارتقا دستگاه های خود به جدیدترین سیستم عامل مایکروسافت هستند. کمپانی ساکن ردموند، تحت مدیریت ساتیا نادلا هدف دارد تا طی دو سال آینده به ۱ میلیارد کاربر در سراسر جهان دست یابد.

هنوز سال اول به اتمام نرسیده و آن ها تقریبا یک سوم مسیر را طی کرده اند، بنابراین بعید نیست که این هدف کاملا دست یافتنی باشد.

طبق آمار، سرعت دریافت ویندوز ۱۰ به نسبت ویندوز ۷ یا ویندوز ۸ بسیار سریع تر بوده، اما باید در نظر گرفت که ویندوز ۱۰ آپگرید رایگانی داشته که بسیاری از مردم را مشتاق به تعویض ویندوز کرده است.

در تاریخ ۸ مرداد، ویندوز ۱۰ یک ساله می شود و با ارائه آپدیتی بزرگ، بسیاری از ویژگی های مهم دچار تغییر شده و بسیاری ویژگی های جدید به سیستم عامل اضافه خواهد شد.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato