انتشار رندرهای جدید از تلفن هوشمند موتو اکس 4 موتورولا؛ رونمایی سوم شهریورماه

انتشار رندرهای جدید از تلفن هوشمند موتو اکس 4 موتورولا؛ رونمایی سوم شهریورماه

استیو همراستافر که با نام کاربری OnLeaks@ در توئیتر فعالیت می کند و در سایت سایت nowhereelse.fr قلم می زند به تازگی رندرهایی را از نسل چهارم تلفن هوشمند موتو اکس موتورولا منتشر کرده که ظاهرا قرار است با نام موتو اکس ۴ معرفی گردد.

اگر خاطرتان باشد چندی پیش هم عکس هایی از این موبایل به دست آمد که روز گذشته ایوان بلس فاش کننده سریالی صحت آنها را تایید نمود. این موبایل آنطور که در تصاویر لو رفته قابل رویت بود دوربینی گرد در قسمت پشت بدنه و همچنین یک حسگر اثرانگشت در داخل دکمه هوم خود داشت.

نکته دیگری که باید به آن اشاره شود این است که دستگاه مورد بحث ظاهرا نوعی پورت ویژه اتصال پایه در قسمت پشت بدنه خود دارد که نشان می دهد احتمالا نوعی اکسسوری برای آن طراحی و ارائه خواهد شد.

براساس اعلام همراستافر موتو اکس ۴ قرار است در تاریخ ۲۴ اوت (مصادف با سوم شهریورماه) رونمایی شود که این تاریخ نیز ظاهرا در نمایشگر موبایلی به تصویر کشیده شده که رندرهایش در اختیار این نویسنده قرار گرفته است.

البته درستی این ادعا هنوز هم روشن نشده اما رسم بر این است که تولید کنندگان تاریخ معرفی محصولات خو را روی نمایشگر رندرهای مربوط به آن قرار می دهند. در هر حال آنچه که روشن است موتورولا هنوز هم تاریخ یاد شده را تایید نکرده و برای روشن شدن این مساله لازم است که اندکی صبور باشیم.

Renders-of-the-Motorola-Moto-X4-suggest-August-24th-unveiling.jpg Renders-of-the-Motorola-Moto-X4-suggest-August-24th-unveiling1

ویجیاتو

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato