منتظر بازگشت Prey 2 در نمایشگاه E3 امسال باشید [شایعه]

منتظر بازگشت Prey 2 در نمایشگاه E3 امسال باشید [شایعه]

منتظر بازگشت Prey 2 در نمایشگاه E3 امسال باشید [شایعه]

بیش از ده سال فاصله بین معرفی یک اثر و انتشارش زمان کمی نیست، چیزی که طرفداران  عنوان Prey به خوبی می توانند آن را درک کنند.در سال ۱۹۹۵ عنوانی توسط استودیو ۳D Realms، خالق Duke Nukem، با نام Prey معرفی شد. متاسفانه تاخیرهای پی در پی و تعویض سازندگان بازی موجب گشت تا سرانجام در سال ۲۰۰۶ شاهد انتشار عنوان مورد بحث باشیم. به نظر می رسد Prey 2 هم قصد دارد همین راه را ادامه دهد.

قسمت دوم این فرنچایز برای اولین بار در سال ۲۰۱۱ معرفی شد و با نمایش خیره کننده خود در نمایشگاه E3 همان سال توانست توجهات زیادی را به خود جلب کند. اما متاسفانه مشکلات گوناگون هم امانی به این بازی نداد و سرنوشت نهایی آن هنوز مشخص نشده است. اکنون بر اساس گفته یکی از تحریریه های وب سایت معتبر کوتاکو، این عنوان در نمایشگاه E3 امسال و کنفرانس شرکت بتسدا، ناشر بازی، دوباره رونمایی می شود.

او در ادامه افزود استودیو سازنده Human Head تغییر کرده و و این بار Arkane Studios، خالق فرنچایز Dishonored، سکان دار اصلی بازی شده است. البته جزییات بالا در گذشته هم توسط همین کوتاکو به بیرون درز پیدا کرده بود و تنها نکته جدیدی که صحبت های تحریریه این وب سایت در بر داشت، حضور بازی در کنفرانس مطبوعاتی بتسدا است.

نمایشگاه E3 سال جاری از تاریخ ۱۴ تا ۱۶ ژوئن (۲۵ تا ۲۷ خرداد) برپا می گردد. کنفرانس بتسدا هم یکشنبه ۲۳ خرداد است. اگر بخواهیم به دیگر قسمت های جذاب این کنفرانس که تاکنون مشخص شده بپردازیم، می توان به اولین نمایش گیم پلی از Dishonored 2 اشاره کرد که توسط همین استودیو Arkane در حال ساخت است.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل