انتشار تصویر دیگری از آیفون ۷؛ تغییرات بسیار اندک نسبت به نسل قبل

انتشار تصویر دیگری از آیفون ۷؛ تغییرات بسیار اندک نسبت به نسل قبل

اپل همواره به رازداری اش معروف بوده اما در سال های اخیر، همواره پیش از معرفی رسمی از آیفون بعدی، اطلاعات زیادی در مورد آنها افشا گشته و گاهی هم تصاویری از این تلفن هوشمند به فضای مجازی راه یافته است.

امسال ولی بیشتر تحلیلگران در حال گمانه زنی های منفی هستند؛ برای مثال «مینگ چی کو» (Ming-Chi Kuo) باور دارد که آیفون ۷، محصولی نخواهد بود که جذابیت بالایی برای خریدار داشته باشد، مخصوصاً‌ خریداری که از آیفون ۶ اس بهره می گیرد.

حال ولی تصویری از آیفون ۷ که به نمایشگر ۴.۷ اینچی مجهز شده، به فضای مجازی راه یافته و در وب سایت چینی Weibo به انتشار درآمده است. این تصویر که به موبایل بعدی اپل نسبت داده می شود، آیفون ۷ را در رنگ طلایی اش به نمایش می کشد و در بخش طراحی، تنها برخی عناصر تغییرات کوچکی داشته اند.

iphone-7-2

همانگونه که در تصویر مشاهده می کنید، طراحی کلی همانند آیفون ۶ و ۶ اس است ولی این بار خطوط آنتن جا به جا شده اند و به گونه ای به نظر می رسد که کمتر در دید کاربر جای می گیرند. از سوی دیگر، گویا ماژول دوربین کمی بزرگتر شده است و یک ماژول کوچک در بین دوربین و فلاش هم دیده می شود که شاید خبر از فوکوس خودکار لیزری در آیفون بعدی بدهد.

تا کنون تمام خبرها، حکایت از تغییرات جزیی در طراحی آیفون بعدی داشته اند و گفته شده که اپل در سال ۲۰۱۷ و در تولد ده سالگی این موبایل، تصمیم دارد به جای معرفی آیفون ۷s، از تلفن همراهی پرده بردارد که از نظر ظاهری در مقایسه با موبایل های کنونی، تفاوت های بسیاری دارد.

نظرات ۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato