اپلیکیشن Ringtone Maker برای ویندوز 10 موبایل بالاخره از فاز بتا درآمد

اپلیکیشن Ringtone Maker برای ویندوز 10 موبایل بالاخره از فاز بتا درآمد

اپلیکیشن جدیدی از مایکروسافت تحت عنوان Ringtone Maker، به تازگی پس از ماه ها تست از فاز بتا درآمده و امروز به طور کامل در اختیار کاربران ویندوز ۱۰ موبایل قرار گرفته است. همانطور که از نامش پیداست، با این اپ می توانید بخشی از آهنگ مورد علاقه تان را به رینگتون یا صدای نوتیفیکیشن برای ویندوز ۱۰ موبایل تبدیل کنید.

Ringtone Maker برای ویرایش آهنگ ها امکانات خوبی در اختیارتان قرار داده. با آن می توانید نقطه شروع و پایان رینگتون را تعیین کرده و مدت زمان پخش آن را به طور دستی تنظیم نمایید. توجه داشته باشید که حداقل زمان آهنگی که با Ringtone Maker می سازید باید یک ثانیه باشد.

با توجه به اینکه اپلیکیشن قابلیت های زیادی ندارد، کار با آن هم بسیار ساده و آسان خواهد بود. فقط کافیست آهنگ مورد نظرتان را در آن بارگذاری کرده تا قادر به برش زدن و کوتاه کردن آن برای استفاده به عنوان رینگتون یا هشدار نوتیفیکیشن ها باشید.

Ringtone Maker رایگان است و فضایی بیشتر از چهار مگابایت را در موبایل شما اشغال نمی کند. بنابراین اگر دوست دارید که آهنگ های مورد علاقه تان را تبدیل به رینگتون هایی جذاب و منحصر به فرد کنید، می توانید همین حالا با مراجعه به ویندوز استور اپلیکیشن را دانلود نمایید.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato