مایکروسافت تبلیغات بیشتری را به منوی استارت ویندوز ۱۰ می افزاید

مایکروسافت تبلیغات بیشتری را به منوی استارت ویندوز ۱۰ می افزاید

مایکروسافت با بازگرداندن منوی استارت به ویندوز ۱۰، خواسته اصلی بسیاری از کاربرانش را عملی کرد، اما منوی استارت آخرین نسخه ویندوز، دیگر چندان هم مثل گذشته نیست و کاشی های زنده راه خود را به این بخش نیز باز کرده اند. حالا این شرکت قصد دارد تعداد اپلیکیشن های پیشنهادی در این منو را دو برابر کند.

غول نرم افزاری ساکن ردموند در خلال رویداد WinHEC هفته گذشته، اعلام داشت که قصد دارد در آپدیت بزرگ سالیانه ویندوز ۱۰، که حدودا ماه جولای (تیرماه) عرضه خواهد شد، تعداد اپ های پیشنهادی در این منو را از ۵ مورد فعلی به ۱۰ افزایش دهد.

مایکروسافت با این ترفند سعی می کند کاربران را به دانلود بیشتر نرم افزارها از فروشگاه نرم افزاری اش ترغیب کند و جالب است بدانید پیشنهادهای فوق بر حسب کشوری که کاربر در آن ساکن است، متفاوت خواهند بود.

برخی از این اپلیکیشن ها از قبل روی سیستم های مبتنی بر ویندوز نصب شده اند با این حال مایکروسافت خاطرنشان کرده که کاربران می توانند آنها را پاک کنند و در نتیجه این اقدام دیگر این اپ ها را در منوی استارت خود نخواهند دید.

هنوز دلیل تصمیم کمپانی ردموندی برای دو برابر کردن تعداد این تبلیغات اعلام نشده، اما به نظر می رسد آنها می خواهند به هر نحو ممکن کاربران فروشگاه نرم افزاری Windows Store را افزایش دهند.

همان طور که در بالا گفتیم، مایکروسافت قصد دارد در تابستان بروزرسانی سالیانه نسخه ۱۰ویندوز را ارائه کند. قرار است با این آپدیت بهینه سازی های متعددی صورت پذیرد و قابلیت های تازه ای برای ۳۰۰ میلیون کاربر فعلی ویندوز ۱۰ فراهم شود.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato