پلی استور بروز رسانی شد؛ استفاده ساده تر از اپ های بتا برای کاربران

پلی استور بروز رسانی شد؛ استفاده ساده تر از اپ های بتا برای کاربران

گوگل به شکل مداوم در حال بهبود دادن شرایط فروشگاه نرم افزاری خود است و اکنون آن را به نسخه ۶.۷ بروز رسانی نموده. نسخه جدید Play Store، به کاربران یاری می رساند تا به شکلی ساده تر به اپلیکیشن هایی که در فاز بتا هستند، دسترسی یابند.

حالا گزینه هایی در اختیار کاربران قرار گرفته که به آنها اجازه می دهد به شکل مستقیم انتخاب کنند از اپلیکیشن های بتا استفاده کنند یا خیر، که همین موضوع سبب راحتی بسیار بیشتر کاربران در قیاس با گذشته می شود.

از سوی دیگر زمانی که مشاهده اپ های بتا را فعال کرده باشید، گوگل پلی به شما نشان می دهد که کدام نسخه، ورژن نهایی بوده و کدام یک هنوز در حالت بتاست یا حتی نسخه ای خصوصی که هنوز برای ارائه به شکل عمومی، منتشر نشده است. در این میان البته برای استفاده از برخی اپ ها به شکل بتا، مجبور می شوید از «گوگل پلاس» استفاده کنید؛ هرچند که این موضوع به توسعه دهنده اپلیکیشن بستگی دارد و می تواند شما را ملزم کند که برای استفاده از حالت بتای اپلیکیشنش، عضو گروهی در گوگل پلاس شوید.

در این میان تغییر دیگری که به وجود آمده، این است که شما به عنوان یک آزمایش کننده، زمانی که یک اپ بتا را تست می کنید، قادر هستید نظرات خود را به شکل عادی ارائه دهید، اما این نظر صرفا از سوی خود توسعه دهنده قابل مشاهده خواهد بود.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato