فبلت پرچمدار بعدی سامسونگ احتمالا گلکسی نوت 7 نامیده خواهد شد [شایعه]

فبلت پرچمدار بعدی سامسونگ احتمالا گلکسی نوت 7 نامیده خواهد شد [شایعه]

بنابر گفته یکی از منابع موثق، سامسونگ تصمیم دارد تا نام نسل بعدی فبلت گلکسی نوت خود را تغییر داده و آن را به جای گلکسی نوت ۶، گلکسی نوت ۷ بنامد. ظاهرا سامسونگ از آن جهت چنین تصمیمی اتخاذ کرده که می خواهد نوعی تناسب میان نام گلکسی نوت بعدی و دو پرچمدار گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج وجود داشته باشد.

علاوه بر این، ظاهرا شماره مدل گلکسی نوت ۶ و عدد آن، که پایین تر از عدد فعلی سری گلکسی اس است، سبب خواهد شد تا مردم به درستی ندانند کدام یک، جدیدترین موبایل بازار است و این شائبه برایشان پیش آید که گلکسی نوت بعدی، در واقع مدلی قدیمی تر از گلکسی اس ۷ یا اس ۷ اج است.

اگر گزارش مورد اشاره صحت داشته باشد، این اولین باری خواهد بود که سامسونگ، شماره نسل یکی از محصولات خود را با اهداف تبلیغاتی تغییر می دهد. با این حال، کره ای ها پیش از این چنین کاری با اسمارت فون های سری Z تکرار کرده اند و به جای عرضه Z2، مدلی دیگر به نام Z3 را عرضه نمودند. البته با توجه به اینکه سامسونگ در حال حاضر نام تجاری Galaxy S6 Note را به ثبت رسانده، حتی می توان احتمال داد که در آینده مجددا به عقب بازگشته و موبایلی با این نام توسعه دهد.

در بخش دیگری از گزارش های اخیر گفته شده که سامسونگ قصد دارد تا لبه های خمیده گلکسی اس ۷ اج را به گلکسی نوت ۷ (که در اینجا منظور همان نوت ۶ است) بیاورد تا آخرین پرچمداران اش، از نوعی طراحی یکپارچه برخوردار باشد. در این صورت، احتمال دارد که نسل بعدی فبلت نوت با نام گلکسی نوت ۷ اج معرفی شود.

مضاف بر این ها، گفته می شود که سامسونگ احتمالا اواسط آگوست (یعنی اواخر مرداد یا اوایل شهریور ماه) را به عنوان تاریخ عرضه نسل جدید گلکسی نوت برگزیده است. این غول تکنولوژی کره ای، گلکسی نوت ۵ را در تاریخ ۱۳ آگوست سال گذشته معرفی نمود و تا ۲۱ آگوست، آن را به دست مخاطبان رساند. بنابراین بعید نیست که سامسونگ تاریخ معرفی و عرضه گلکسی نوت جدید را همانند سال گذشته برگزیند تا بتواند پرچمدار جدید خود را زودتر از آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس اپل، در دسترس مشتریان قرار دهد.

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato