پیشنهاد های ویژه ایرانسل برای فینال جام حذفی

پیشنهاد های ویژه ایرانسل برای فینال جام حذفی

همانگونه که می دانید فینال جام حذفی امشب با رویارویی دو تیم ذوب آهن اصفهان و استقلال تهران در ورزشگاه اروندان خرمشهر برگزار می شود. همزمان با مسابقه ی نهایی جام حذفی فوتبال ایران بین این دو تیم اصفهانی و تهرانی، ایرانسل پیشنهاد های تخفیفی ویژه ای برای مکالمه ی فوتبال‌ دوستان ارائه کرده است که در ادامه نظر شما را به بیانیه ی رسمی آن جلب می کنیم:

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، این پیشنهاد ها که در دومین سال متوالی حمایت این اپراتور از لیگ برتر و در قالب «جزیره ی هوشمند ایرانسل» ارائه شده است، شامل یک پیشنهاد ویژه برای اهالی خرمشهر و پیشنهاد تخفیفی دیگری برای ایرانسلی‌ های ساکن استان قهرمان جام حذفی (استان اصفهان یا تهران) است.
بر این اساس، همزمان با برگزاری مسابقه ی فینال، از ساعت ۲۱ تا ۲۴ روز نهم خرداد، ایرانسلی‌ های ساکن خرمشهر می‌ توانند از ۵۰ درصد تخفیف مکالمه در تماس‌ های درون شبکه ی ایرانسل استفاده کنند.

علاوه بر این، پس از پایان بازی و مشخص شدن تیم قهرمان جام حذفی، ایرانسلی‌ های یکی از استان‌ های اصفهان یا تهران از ساعت ۲۴ روز نهم خرداد ماه تا ساعت ۶ صبح روز بعد، از ۵۰ درصد تخفیف مکالمه ی درون شبکه بهره خواهند برد. این تخفیف از ساعت ۶ صبح تا ۱۲ ظهر روز دهم خرداد نیز ۱۵ دقیقه در هر ساعت برای مشترکان استان برنده جام حذفی ادامه خواهد داشت.

مشترکان ایرانسل می‌ توانند برای پیوستن به جزیره ی هوشمند ایرانسل و بهره‌ مندی از تخفیف فوق، کد دستوری *۱۳۵*۱# (ستاره ۱۳۵ ستاره ۱ مربع) را شماره‌ گیری کنند. ایرانسل پیش از این نیز به مناسبت قهرمانی تیم استقلال خوزستان در لیگ برتر فوتبال و به عنوان حامی لیگ، تخفیف ۵۰ درصدی مکالمه در جزیره ی هوشمند را برای خوزستانی‌ ها در نظر گرفته بود.

بر اساس این گزارش، «جزیره ی هوشمند» طرح تخفیفی ایرانسل برای دارندگان سیم‌ کارت‌ های دائمی و اعتباری است. مشترکان ایرانسل می‌ توانند با پیوستن به این طرح در زمان‌ ها و مکان‌ های مختلف از تخفیف‌ های ویژه و خاص بهره‌ مند شوند.

استفاده از جزیره ی هوشمند تنها در صورتی امکانپذیر است که مشترک عضو طرح پایه ثانیه‌ای باشد. همچنین در صورت عضویت در هر طرح تعرفه‌ای دیگر، امکان فعالسازی جزیره ی هوشمند وجود نخواهد داشت.

همچنین در صورتی که مشترک، سیستم پخش سلولی (Cell Broadcast) را فعال کرده باشد، میزان تخفیف طی ساعات و مکان‌های مختلف به صورت خودکار روی نمایشگر گوشی وی نشان داده می‌شود.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato