کمپانی یوبیسافت از بازی Watch_Dogs 2 در نمایشگاه E3 2016 رونمایی خواهد کرد

کمپانی یوبیسافت از بازی Watch_Dogs 2 در نمایشگاه E3 2016 رونمایی خواهد کرد

کمپانی فرانسوی یوبیسافت اخیرا اعلام نموده که از بازی Watch_Dogs 2 طی کنفرانس خود در نمایشگاه E3 2016 رونمایی کرده و اطلاعات بیشتری درباره بازی جدید South Park با گیمرها به اشتراک خواهد گذاشت.

اگرچه پیش از این، بارها شایعاتی درباره ساخت نسخه دوم سری بازی Watch_Dogs به گوش رسیده بود، اما یوبیسافت تا به امروز توسعه این عنوان را به صورت رسمی تایید نکرده بود. گذشته از Watch_Dogs 2، یوبیسافت نوید این را داده که شاهد نمایش های بیشتری از بازی مورد انتظار South Park: The Fractured But Whole خواهیم بود.

به گفته این ناشر فرانسوی، بازی های For Honor ،Ghost Recons Wildlands و بازی واقعیت مجازی Eagle Flight هم در کنفرانس خبری یوبیسافت حضور خواهند داشت و خبرهای غافلگیرکننده ای با خود به همراه خواهند آورد. باید افزود که «آییشا تایلر» (Aisha Tyler)، بازیگر و کمدین آمریکایی یکبار دیگر و برای پنجمین سال پیاپی، اجرای مراسم یوبیسافت را عهده دار خواهد بود.

آن دسته از افرادی هم که به نمایشگاه مراجعه کنند، قادر به تجربه For Honor ،Eagle Flight و South Park: The Fractured But Whole خواهند بود. لازم به ذکر است کنفرانس یوبیسافت در تاریخ ۲۵ خرداد و ساعت ۰۰:۳۰ بامداد به وقت ایران برگزار خواهد شد.

ویجیاتو

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato