آیا دوربین تلفن هوشمند موتو Z دارای 10X زوم اپتیکال خواهد بود؟

آیا دوربین تلفن هوشمند موتو Z دارای 10X زوم اپتیکال خواهد بود؟

طبق زمانبندی از پیش تعیین شده فردا راس ساعت ۱۳:۰۰ به وقت تهران قرار است که کنفرانس «لنوو تِک وُرد» برگزار شود و انتظار می رود در جریان این کنفرانس برند چینی لنوو از محصولات و تولیدات جدیدش از جمله نسل تازه ی تلفن های هوشمند موتو پرده بردارد. ضمناً شنیده ها حکایت از آن دارند که رونمایی از محصولات مرتبط به واقعیت مجازی و افزوده و اسمارت فونی برخواسته از پروژه ی تانگو نیز در دستور کار کنفرانس یاد شده قرار گرفته.

با این تفاسیر و در حالیکه که اکثر افراد بی صبرانه منتظر برگزاری رویداد مورد بحث هستند، بازهم گمانه زنی های تازه ای از سرزمین اژدهای سرخ به گوش می رسد. ساعاتی پیش لنوو روی اشتراک خود در شبکه ی اجتماعی Weibo پوستر جدیدی را منتشر ساخته که دوباره به شایعات دامن زده است؛ تیزری که احتمالاً به یکی از قابلیت های منحصر به فرد موتو Z اشاره دارد.

ناگفته نماند که برخی منابع در رابطه با این پوستر اظهار داشته اند که شاید در آن به شکل غیر محسوس به ویژگی های دوربین اصلی محصول و توانایی هایش در زمینه زوم اپتیکال پرداخته شده است و البته تعدادی دیگر از رسانه ها نیز به نقل از منابع خود آورده اند که احتمالاً پرچمدار بعدی موتورولا به کاربران امکان ۱۰X بزرگنمایی اپتیکال را خواهد داد و در تیزر هم همین بحث مطرح شده.

می بایست یادآور شویم که در تصاویر و رندرهایی که از موتو Z به بیرون درز یافته در بخش پشتی دستگاه دوربینی بزرگ و البته برجسته به چشم می خورد که به یقین کارایی متفاوت نسبت به سایر موبایل های موجود در بازار را عرضه خوهد نمود.

البته اگر قدری واقع گرایانه به موضوع بنگریم به یاد خواهیم آورد که فعلاً ذن فون ایسوس با ۳X زوم اپتیکال در مبحث بزرگنمایی به این شیوه پیشتاز است و ۱۰X قدری دور از باور به نظر می رسد، هر چند بعید نیست موتورولا کوشش کرده باشد چنین ویژگی را به کمک یکی از ابزارهای جانبی که آنها را MotoMods نامیده به اسمارت فون پرچمدار آتی اش بیافزاید.

نظر شما در این رابطه چیست و فکر می کنید چینی ها فردا به خبری که در بالا از آن سخن گفتیم جامه ی واقعیت خواهند پوشاند یا خیر؟

Moto-Z-camera-teaser_1

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato