تریلر Mass Effect Andromeda به نمایش در آمد [تماشا کنید]

تریلر Mass Effect Andromeda به نمایش در آمد [تماشا کنید]

لحظاتی قبل در جریان کنفرانس EA در همایش سالانه E3، تریلری از Mass Effect Andromeda به نمایش در آمد.

متاسفانه برخلاف انتظارات و پیش بینی ها، خبری از تریلر گیم پلی نبود و EA همان راه کنفرانس دو سال گذشته را رفت و به طرح های مفهومی و نمایش های In-Engine بسنده و اطلاعات بیشتر را به پاییز سال جاری موکول کرد.

لازم به ذکر است که طبق محدود اطلاعات مشخص شده از بازی، آندرومدا جاه طلبانه ترین عنوان سری مس افکت خواهد بود و داستان گروهی که به منظور یافتن خانه ای جایگزین برای بشریت به کهکشان آندرومدا سفر کرده اند را به تصویر خواهد کشید. این بار انسان ها و دیگر نژاد هایی که در نسخه های پیشین دیدیم در نقش بیگانگان ظاهر خواهند شد و باید ببینیم شخصیت های داستان تا کجا به پیش خواهند رفت و چه خطراتی در دنیای تازه آندرومدا در انتظار آنان خواهد بود.

در آندرومدا دیگر باید با شخصیت های نسخه های قبل حداحافظی کنیم و به استقبال شخصیت هایی کاملا جدید برویم. هر چند هنوز نژاد های قبلی از یاد نرفته اند و نمایی از نژاد های آساری و کروگان در این تریلر دیده شدند. شخصیت اصلی آندرومدا  که این بار بر خلاف تریلر های مس افکت های پیشین زن بود، از خوابی چند میلیون ساله بیدار شده تا تیمش را راهی سیاره آندرومدا کند. هر چند مطابق سنت مس افکت های قبلی، جنسیت و شکل ظاهری شخصیت اصلی قابل شخصی سازی خواهد بود. طبق پیشبینی فن های بازی، شخصیت اصلی مس افکت آنرومدا Ryder و یا Rider نام خواهد داشت که ادای دینی است به Sally Ride، نخستین زن فضانورد آمریکایی.

ماهپیمای ماکو و سیاره هایی گستره همانند مس افکت یک در این تریلر دیده شدند که نوید دنیایی وسیع و ناشناخته را می دهند. موجودات کاملا جدید و عظیم الجثه مقیم این سیاره ها، کار مسافرین آندرومدا را در سفر های شان سخت تر خواهند کرد.

مس افکت: آندرومدا با آخرین نسخه از موتور فراست بایت در حال توسعه است و به لطف قدرت این موتور و توان پلتفرم های نسل جدید، آزادی عمل بازیکنان در آن به اوج خود خواهد رسید. آندرومدا در سه ماهه اول سال آینده میلادی برای پی سی و کنسول های نسل هشتم منتشر خواهد شد.

ویجیاتو

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato