نشانه هایی از ولفنشتاین جدید با نام New Colossus در کنفرانس بتسدا مشاهده شد

نشانه هایی از ولفنشتاین جدید با نام New Colossus در کنفرانس بتسدا مشاهده شد

کنفرانس بتسدا چندی پیش با نمایش های Dishonored 2 و معرفی Quake: Champions، نسخه ریمستر شده اسکایریم و البته بازسازی عنوان Prey به دست استودیو آرکین به پایان رسید. تقریبا تمامی شایعات و اطلاعاتی که در مورد این کنفرانس لو رفته بودند درست از آب در آمدند، جز یک مورد، ادامه ای بر سری Wolfenstein.

در شروع کنفرانس، درست پیش از نمایش Quake، در یک صفحه واسط خط فرمان اسامی عناوین سری دوم و ولفنشتاین همراه با تاریخ عرضه آن ها به نمایش در آمدند. آخرین ورودی در سری Wolfenstein عنوانی بود به نام New Colossus که متاسفانه تاریخ عرضه آن به شکل xx-xx-xx مشخص شده بود. جز همین نشانه مختصر از ولفنشتاین جدید، در طول کنفرانس هیچ اسمی از این سری به میان نیامد.

3077652-3223006567-CkzKzRMVEAAyaCH (1)

با توجه به این که هیچ اطلاعاتی از این عنوان دردسترس نیست، هنوز نمی توان به طور قطعی مشخص کرد که New Colossus ادامه ای است بر New Order و یا همانند The Old Blood اضافه ای مستقل خواهد بود. New Colossus نام غزل واره ایست که توسط اما لازاروس سروده و بر روی مجمسه آزادی حک شده. این غزل واره در پایان The New Order توسط بلازکوویچ، قهرمان سری ولفنشتاین سروده شد.

E3 هنوز به پایان نرسیده و طرفداران این سری ممکن است نمایش هایی از ولنشتاین جدید در کنفرانس های سونی و یا مایکروسافت ببیند. گرچه بسیار بعید است که بتسدا یکی از مهره های پیروزی اش را به راحتی به دست دیگر شرکت ها بسپرد.

ویجیاتو

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato