تاریخ انتشار بازی South Park: The Fractured But Whole مشخص شد

تاریخ انتشار بازی South Park: The Fractured But Whole مشخص شد

یوبیسافت طی کنفرانس خبری خود در نمایشگاه E3 امسال، بخش هایی از زمان خود را به صحبت درباره بازی South Park: The Fractured But Whole اختصاص داد که قرار است دنباله ای مستقیم بر بازی South Park: The Stick of Truth باشد.

سری بازی South Park، براساس سریالی تلویزیونی با همین نام ساخته شده که تقریبا بیش از دو دهه از آغاز نمایش آن در شبکه کابلی Comedy Central می گذرد. سریال South Park معمولا شهرت خاصی در به سخره گرفتن مسائل باب روز از قبیل وقایع سیاسی و اجتماعی دارد و بازی آن نیز دقیقاً همین خط مشی را دنبال می کند.

نسخه اول بازی South Park، توسط استودیوی Obsidian (سازنده بازی Fallout: New Vegas) توسعه یافت و در جلب توجه مخاطبان و منتقدین موفق بود. اما به دلایل نامشخص، توسعه نسخه جدید بازی به استودیوی یوبیسافت سان فرانسیسکو سپرده شده و دیگر شاهد عرضه بازی از سوی Obsidian نیستیم.

یوبیسافت بالاخره از تاریخ انتشار بازی South Park: The Fractured But Whole رونمایی کرده و دوست داران آن می توانند در روز ۶ دسامبر (۱۶ آذر) نسبت به تهیه اش روی کنسول های نسل هشتم و پی سی اقدام نمایند. ضمناً در صورت پیش خرید بازی، نسخه قبلی آن را به صورت رایگان دریافت خواهید کرد.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato