یوبیسافت از بازی ورزشی و جهان باز Steep رونمایی کرد [تماشا کنید]

یوبیسافت از بازی ورزشی و جهان باز Steep رونمایی کرد [تماشا کنید]

بیراهه نیست اگر بگوییم کنفرانس یوبیسافت امسال، مثل روند هر سال با سورپرایزهای زیادی همراه بود و توانست بعد از کنفرانس های نه چندان پربار الکترونیک آرتز و بتسدا، اندکی ما را به هیجان آورد. این ناشر فرانسوی در بخش های پایانی کنفرانس خود از بازی ورزشی و جهان باز (Open-World) جدیدی رونمایی کرد که Steep نام گرفته و قرار است پا در جای سری بازی SSX بگذارد.

گیم پلی Steep را می توان ترکیبی از ورزش های اسکی، اسنوبردینگ روی برف و پرواز با وینگ سوئیت دانست که در جهانی کاملا (واقع در ارتقاعات آلپ) دنبال می شود؛ به هر حال هرچه نباشد این بازی توسط یوبیسافت ساخته می شود ناشر فرانسوی شهرت خاصی در ارائه بازی های جهان باز دارد.

همانند سایر عناوین اخیر یوبیسافت، Steep تا حد زیادی روی قابلیت های آنلاین متمرکز است و می توان با حرکت در محیط، با دیگر بازیکنان برخورد داشت و با آن ها به رقابت پرداخت. ضمناً گیم پلی را می توان علاوه بر دید سوم شخص، از دید اول شخص (به کمک دوربین GoPro) نیز مشاهده نمود.

Steep هنوز تاریخ عرضه دقیقی ندارد اما قرار است در ماه دسامبر پیش روی (برابر با آذر یا دی ماه) روی پلتفرم های پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و پی سی عرضه گردد.

نظرات ۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato