اسپنسر حرف خود را نقض کرد؛ اسکورپیو فراتر از رزولوشن 4K خواهد بود

اسپنسر حرف خود را نقض کرد؛ اسکورپیو فراتر از رزولوشن 4K خواهد بود

سرگردانی ردموندی ها پیرامون اکس باکس اسکورپیو کاملا هویداست. دیگر عادت کرده ایم فیل اسپنسر، ریاست بخش اکس باکس، حرفی بزند و مدتی بعد با مصاحبه ای دیگر همان صحبت های خود را نقض کند. اگر به خاطر داشته باشید، چند روز پیش او در گفت و گویی اذعان داشت شرط اصلی خرید اسکورپیو داشتن تلویزیون ۴K بوده و نمایشگرهای ۱۰۸۰ نمی توانند مزایای زیادی از مدل قوی تر اکس باکس وان را نشان دهند.

اکنون به نظر می رسد اوضاع دوباره فرق کرده است. یکی از خبرنگاران صنعت گیمینگ در مصاحبه ای با فیل اسپنسر سوال جالبی از او پرسید و گفت: «آیا سازندگان می توانند جای استفاده از رزولوشن ۴K در بازی های اسکورپیو، بیایند و عناوین خود را با رزولوشن ۱۰۸۰P و فریم ریت ۶۰ اما به همراه جزییات گرافیکی بسیار بالا بسازند؟.»

اسپسنر هم پاسخ داد با وجود این که در آینده بیشتر پیرامون این قضیه صحبت می شود، ولی هیچ وقت مایکروسافت نگفته که رزولوشن ۴K برای بازی اسکورپیو اجباری خواهد بود. درست است، آن ها هیچ وقت به این مسئله اشاره نکردند اما سوال اصلی اینجاست انجام یک بازی با رزولوشن ۱۰۸۰P، فریم ریت ۶۰ و جزییات گرافیکی بسیار بالا چیز کمی است که بازیکن ها نمی توانند مزایای موجود در اکس باکس اسکورپیو را ببینند؟

به نظر می رسد پیشبینی ها کم کم دارند رنگ و بوی حقیقت به خود می گیرند؛ کنسول های جدید صرفا محدود به رزولوشن بالاتر نیستند و مصاحبه های زیادی که از هر گوشه ای می شنویم، برای آن هستند تا جامعه همچنان به استقبال از اکس باکس ابتدایی و مدل اسلیمش که چند روز پیش معرفی شد، ادامه دهد. بد نیست بدانید اکس باکس اسکورپیو که پایان سال بعد به بازار عرضه می شود، قدرتی ۴.۵ برابری اکس باکس معمولی دارد.

ویجیاتو

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato