فراری 488 GTB با تیونینگ منصوری راهی فستیوال Goodwood می شود

فراری 488 GTB با تیونینگ منصوری راهی فستیوال Goodwood می شود

پیشتر منصوری از جدیدترین دست پرورده خود یعنی فراری ۴۸۸ GTB با نام اختصاصی Siracusa 4XX در نمایشگاه ژنو رونمایی کرده بود و این هفته هم در فستیوال سالانه Goodwood در کشور انگلستان به نمایش گذاشته خواهد شد.

منصوری قدرت این سوپرخودرو را از ۶۶۱ اسب بخار به ۷۹۰ اسب بخار افزایش داده است. حداکثر سرعت این فراری به ۲۱۲ مایل بر ساعت رسیده و در مدت ۲.۹ ثانیه صفرتاصد را پر خواهد کرد.

mansory_4xx_siracusa_2

منصوری با تغییرات در ECU موتور ۳.۹ لیتری V-8 و استفاده از سیستم اگزوز جدید اختصاصی به چنین قدرتی دست پیدا کرده است. با تغییرات در فنرها این سوپرخودرو در حدود ۲۰ mm کاهش ارتفاع را تجربه کرده است.

کیت اختصاصی بدنه و استفاده گسترده از چرم و فیبرکربن در داخل اتاق این فراری را  به نسبت مدل اصلی خاص تر کرده است. در جلو از چرخ های ۲۰ اینچی و در عقب از چرخ های ۲۱ اینچی استفاده شده است.

mansory_4xx_siracusa_3

در عقب خودرو  دیفیوزر و اسپویلرهای دو تکه به گونه ای طراحی شده اند تا بیشترین میزان چسبندگی و نیروی رو به پایین را تولید کنند و همینطور جلوه بسیار خشنی همانند یک سرباز پیاده نظام رومی به عقب این فراری داده است.

mansory_4xx_siracusa_4

رکاب جانبی جدید نصب شده به همراه آینه و بالچه جلویی تمام کربنی نشان دهنده زبان طراحی این تیونر است. اسپویلرهای دو تکه ما را به یاد فراری لفراری مدل FXXK می اندازند.

mansory_4xx_siracusa_5

آرم ۴XX در جای جای اتاق مشاهده می شود و همه چیز با چرم به همراه نوارهای زرد رنگ جلوه متفاوتی به اتاق داده است.

mansory_4xx_siracusa_6

با دقت در جزییات استفاده اغراق آمیز از فیبرکربن را در داخل اتاق مشاهده خواهید کرد. فیبرکربن عنصر اصلی تمام محصولات منصوری است.

mansory_4xx_siracusa_7

 

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato