خودرویی با سیستم تعلیق انطباق پذیر که رفتار ماشین های دیگر را شبیه سازی می کند [تماشا کنید]

خودرویی با سیستم تعلیق انطباق پذیر که رفتار ماشین های دیگر را شبیه سازی می کند [تماشا کنید]

یک استودیوی لندنی به نام The Mill اخیرا ویدئویی از جدیدترین محصول مبتکرانه خود را منتشر کرده که بهتر دیدیم آن را با شما نیز به اشتراک بگذاریم. این محصول که بِلَک بِرد نام دارد در اصل نوعی پایه یا شاسی ماشین انطباق پذیر است که می تواند شمایل و اندازه هر خودرویی را برای شرکت های تبلیغاتی تقلید نماید.

ظاهر این ماشین شبیه به حشراتی است که معمولا در ریگ ها و شنزارهای بیابانی یافت می شود و در راس بدنه این وسیله یک دوربین ۳۶۰ درجه کار گذاشته شده است و نوعی سیستم تعلیق قابل تنظیم نیز برایش در نظر گرفته شده که می تواند شاسی ماشین را به هر طول و عرضی در بیاورد. با در نظر داشتن این امکانات و قابلیت ها شرکت های تبلیغاتی قادر خواهند بود با کمک تصویرسازی کامپیوتری پرنده سیاه را به شکل هر خودرویی که می خواهند در بیاورند.

همانطور که گفته شد شاسی این ماشین از نوع انطباق پذیر است و به همین خاطر می توان طول آن را تا ۱.۲ متر و عرضش را تا ۲۵ سانتی متر کوچک یا بزرگ کرد.

علاوه بر این می توان با تغییر چرخ های این ماشین و همچنین سیستم تعلیق آن تقریبا طراحی هر ماشینی را تقلید نمود. موتور الکتریکی بلک برد نیز از نوع قابل برنامه ریزی است؛ بدان معنا که می تواند خصوصیات و ویژگی های تقریبا هر ماشینی (چه به گذشته مربوط باشد، چه حال و چه آینده) را شبیه سازی نماید.

دوربین های کار گذاشته شده روی بلک برد قادرند از محیط پیرامونی آن به صورت سه بعدی نقشه برداری نمایند که این امر به شرکت های تبلیغاتی امکان می دهد رندرهای کامپیوتری واقع گرایانه ای را از ماشینی که می خواهند برایش تبلیغ درست کنند، ایجاد نمایند.

استودیوی سازنده این شبیه ساز نوعی اپلیکیشن سفارشی واقعیت افزوده را هم برای آن ارائه نموده که امکان دنبال نمودن خودرو را برای کاربرانش فراهم می کند.

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato