ال جی به زودی چند موبایل سری K معرفی می کند

ال جی به زودی چند موبایل سری K معرفی می کند

ال جی به زودی چند موبایل سری K معرفی می کند

در ماه گذشته خبر رسید که ال جی تصمیم دارد موبایل های بیشتری از سری K معرفی کند. در همان زمان دو موبایل ال جی از سری K نیز به دیتابیس بنچمارک ها راه یافتند اما دیگر خبری از آنها نشد. این دو موبایل، با کدهای K530 و K535 در بنچمارک ها حضور یافته بودند اما امروز یک تلفن هوشمند دیگر از این سری در بنچمارک Geekbench مورد آزمایش قرار گرفته و نتایج مرتبط با آن نیز در دیتابیس یا پایگاه داده Geekbench ذخیره گشته.

این بار با موبایلی از ال جی رو به رو هستیم که K557 نام دارد. نوع چیپست به کار رفته در دستگاه مذکور مشخص نیست و صرفاً ذکر شده که مشمول یک چیپست اسنپدراگون است که به پردازنده ای هشت هسته ای مجهز شده. هرچند با توجه به نتایج به دست آمده در همین بنچمارک، می توان پنداشت که با یک موبایل میان رده رو به رو هستیم.

gsmarena_002 (1)

این در حالیست که حافظه رم K557 به دو گیگابایت می رسد. موبایل مذکور در زمان انجام آزمایش از اندروید ۶.۰.۱ مارشملو بهره گرفته و به سادگی می توان گفت که در زمان عرضه نیز با همین نسخه از سیستم عامل اندروید به دست کاربرش می رسد.

همانگونه که ذکر شد، این سومین موبایل ال جی از سری K است که برخی اطلاعات مرتبط با آن در پایگاه داده بنچمارک ها ذخیره می شود. با این حال هنوز هم خبری از معرفی رسمی این محصولات نیست و انتظار می رود شرکت کره ای در آینده ای نزدیک آنها را رسماً رونمایی کند.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل