پتنت جدید سامسونگ دیوایسی سه کاره و مبتنی بر نمایشگرهای OLED ارتجاعی را توصیف می کند

پتنت جدید سامسونگ دیوایسی سه کاره و مبتنی بر نمایشگرهای OLED ارتجاعی را توصیف می کند

پتنتی که امروز توسط کمپانی کره ای سامسونگ دیسپلی منتشر شد، به دستگاهی با نمایشگر قابل انعطاف و تغییر شکل اشاره دارد که هم می تواند ساعت هوشمند باشد، هم تلفن و هم تبلت. این دستگاه بر اساس فناوری OLED قابل اتساع توسعه یافته است.

این پتنت اما یک سال و نیم پیش در دفتر مالکیت معنوی کره جنوبی به ثبت رسیده بود و حالا طرح آن امروز منتشر شده است. عمده نکته قابل توجه در مورد آن، نمایشگری است که قابلیت خم شدن و اتساع دارد.

برای رسیدن به چنین محصولی، نمایشگر باید به فرم های مختلف درآمده و برای کاربردهای متنوعی آماده باشد اما باید در نظر داشت که آنچه می بینیم حتی به واقعیت نزدیک هم نیست و صرفا یک پتنت است که نسخه آزمایشی آن مشخص نیست ساخته شده یا نه.

در حال حاضر، ما هنوز منتظریم تا اولین تلفن همراه سامسونگ با نمایشگر تاشو وارد بازار شود. شایعات پیرامون دستگاهی با نام رمز Project Valley بیش از یک سال است که شنیده می شود و تصاویری هم از آن در گذشته و همچنین در هفته های اخیر منتشر شده. انتظار می رود که چنین دستگاهی در سال ۲۰۱۷ آماده ارائه به بازار شود.

شما چطور فکر می کنید؟ آیا آینده در اختیار دستگاه هایی است که هم تلفن همراه هستند و هم مانند یک ساعت هوشمند به دور دست می پیچند؟ در ادامه دو تصویر دیگر از این پتنت را مشاهده می کنید:

samsung-patent-stretchable-display-device-3-in-1-b

samsung-patent-stretchable-display-device-3-in-1-c

ویجیاتو

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato