کاربران نسخه بتای iOS 10 چهار پکیج اموجی رسمی برای اپ Messages دریافت می کنند

کاربران نسخه بتای iOS 10 چهار پکیج اموجی رسمی برای اپ Messages دریافت می کنند

امروز برای تست کنندگان نسخه بتای iOS 10 روز خوبیست، چرا که اپل به تازگی اولین پکیج از استیکرهای انیمیشینی رسمی خود را برای اپلیکیشن Messages این نسخه از سیستم عامل منتشر کرده. پکیج مورد بحث که از طریق سیستم پیش نمایش آیتونز قابل دسترسی است شامل چهار مجموعه اموجی اسمایلی ها، قلب ها، اشارات دست و اموجی های کلاسیک مک می شود.

برخی از کاربران نکته سنج پی برده اند که سه مجموعه اموجی اول از watchOS به iOS پورت شده و مجموعه چهارم دقیقا همان آیکن هایی هستند که در سیستم عامل مکینتاش در دهه هشتاد میلادی یافت می شدند. در هر صورت پس از نصب، این اموجی ها را می توانید در اپلیکیشن Messages پیدا کرده و از آنها در مکالمات خود استفاده کنید.

1

گفتنی است که استیکر پک های iOS 10 قرار است که در قالب مینی اپلیکیشن هایی از طریق فروشگاه آینده iMessage قابل خریداری و دانلود باشند. این استیکر پک ها توسط API جدید اپل برای Messages توسعه داده می شوند، پلتفرمی که به گفته اپل توسعه دهندگان می توانند از طریق آن حوزه عمل Messages را از طریق طراحی پلاگین های جدید و ایجاد تعامل با سرویس ها و پلتفرم های دیگر (مثل سامانه های سفارش غذا و سیستم های پرداخت موبایلی) به میزان زیادی گسترش و ارتقا دهند.

2
اگر شما هم نسخه توسعه دهندگان iOS 10 را در آیفون و آیپدتان نصب کرده اید، این چهار پکیج اموجی جدید را می توانید از لینک های زیر دریافت نمایید.

Classic Mac | Hands | Hearts | Smileys

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato