با اپلیکیشن Sprightly مایکروسافت بر اساس نیاز هر مشتری یک کاتالوگ از محصولات خود بسازید

با اپلیکیشن Sprightly مایکروسافت بر اساس نیاز هر مشتری یک کاتالوگ از محصولات خود بسازید

به نظر می رسد توسعه دهندگان اپلیکیشن در مایکروسافت دل خوشی از سر و کله زدن با طراحان بروشور و کاتالوگ نداشته باشند، چرا که تصمیم گرفته اند پلیکیشن اختصاصی خود را برای این کار در اختیار کاربران اندروید و iOS قرار دهند.

به طور خلاصه با استفاده از این اپلیکیشن رایگان که Sprightly نام دارد می توانید متن و تصاویر مورد نظر خود را به ساده ترین شکل و بدون داشتن اطلاعات تخصصی به کاتالوگ، بروشور، لیست قیمت، کارت تبریک و کوپن تخفیف تبدیل نمایید.

hedr

انجام این کار نیز در تنها ۳ مرحله انجام می گیرد، عکاسی از سوژه مورد نظر یا انتخاب تصاویر از گالری، انتخاب تمپلیت متناسب با موضوع از بین نمونه های آماده و در نهایت انجام تنظیمات جزئی مثل محل قرار گیری هر بخش و اشتراک گذاری نتیجه با شبکه های اجتماعی یا ذخیره به شکل PDF برای چاپ.

هر یک از این پرزنتیشن های کوچک می تواند شامل حداکثر ۲۰ تصویر باشد که Sprightly به شکل خودکار اندازه و کادر آنها تنظیم خواهد کرد. بر همین اساس می توان گفت اپلیکیشن جدید مایکروسافت برای کسب و کار های کوچکی مناسب است که قصد دارند با استفاده از موهبت های فناوری دایره ی مشتریان خود را افزایش داده و به سرعت یک کاتالوگ شخصی سازی شده از محصولات متناسب با نیاز آنها را در اختیارشان قرار دهند.

Sprightly
  • Sprightly
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: مایکروسافت
  • سیستم عامل: اندروید و iOS
  • حجم: ۱۱ و ۹.۹ مگابایت
دانلود

گوگل‌پلی


اپ‌استور

ویجیاتو

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato