از امروز می توانید برای تایید شدن حساب کاربری خود در توییتر درخواست بدهید

از امروز می توانید برای تایید شدن حساب کاربری خود در توییتر درخواست بدهید

از امروز می توانید برای تایید شدن حساب کاربری خود در توییتر درخواست بدهید

توییتر امروز خبر داد که کاربران می توانند درخواست بدهند تا یک علامت آبی رنگ به حساب کاربری آنها افزوده شده و به اصطلاح، اکانت آنها جزء حساب های کاربری تایید شده به شمار آید. برای این کار، ابتدا باید به سراغ پر کردن یک فُرم آنلاین بروید.

پیش از آن البته باید مواردی را نیز رعایت کنید. برای مثال، توییتر می نویسد که حساب کاربری شما باید دارای شماره موبایل و ایمیل تایید شده و تصویر پروفایل باشد و سپس باید توضیح دهید که چرا این شبکه اجتماعی باید حساب شما را تایید کند.

توییتر اینک خبر می دهد حساب هایی را تایید خواهد کرد که مورد توجه عموم کاربران باشند. چنین اکانت هایی شامل حساب کاربری افرادی می شود که چهره ای شناخته شده در زمینه موسیقی، بازیگری، دولتی، سیاسی، مذهبی، روزنامه نگاری، رسانه ای، ورزشی، تجاری و سایر زمینه هایی باشد که عموم کاربران به آن توجه می کنند.

«تینا باتنگر»، معاون ارشد و مسئول سرویس های توییتر در همین زمینه می گوید: «می خواهیم یافتن کاربران تاثیر گذار و خالقین را در توییتر راحت تر کنیم و به همین منظور، اجازه دادن به چنین کاربرانی برای درخواست یک حساب کاربری تایید شده، منطقی به نظر می رسد. امیدواریم روند ثبت نام برای افزوده شدن بر حساب های شناسایی شده، به کاربران اجازه دهد تا راحت تر بتوانند اکانت های باکیفیت و مهم را یافته و آنها را دنبال کنند.»

شرکت مورد اشاره در حالی از ۳۱۰ میلیون کاربر فعال به صورت ماهانه در سراسر جهان برخوردار است که تنها ۱۸۷ هزار عدد از آنها تایید شده هستند و علامت آبی رنگ را در کنار نام کاربری خود دریافت کرده اند.

در حال حاضر توییتر برای حساب های کاربری تایید شده، امتیازاتی نیز قائل می شود. برای مثال، این دسته از کاربران می توانند نوع اعلاناتی که دریافت می کنند را فیلتربندی کنند. برای نمونه، تنها لایک، اشاره و پاسخ های دریافتی از سوی سایر حساب های کاربری تایید شده را مشاهده نمایند.

هنوز مشخص نیست که توییتر در این طرح، تصمیم دارد حساب های کاربری متعلق به کاربران عادی که از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند را نیز تایید کند یا صرفاً می خواهد به شناسایی چهره های شاخص تر بپردازد.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل