ثبت بازخورد

لطفا میزان رضایت خود را از دیجیاتو انتخاب کنید.

واقعا راضی‌ام
اصلا راضی نیستم
چطور میتوانیم تجربه بهتری برای شما بسازیم؟

نظر شما با موفقیت ثبت شد.

از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.

تکنولوژی

اپلیکیشن Arts & Culture گوگل موبایل شما را به یک موزه تبدیل می کند

هنر، مبحث بسیار پر اهمیتی است. می تواند به ارزش ها و کرامات انسانی تجسم ببخشد، از فرهنگ محافظت کرده و تاریخ را در دل خود ذخیره کند. قدم گذاشتن به این وادی بی انتها می تواند ...

هنر، مبحث بسیار پر اهمیتی است. می تواند به ارزش ها و کرامات انسانی تجسم ببخشد، از فرهنگ محافظت کرده و تاریخ را در دل خود ذخیره کند. قدم گذاشتن به این وادی بی انتها می تواند کمی ترسناک باشد، اما گوگل با عرضه یک اپلیکیشن، انجام این کار را اندکی آسان تر کرده؛ اپلیکیشنی تحت عنوان Arts & Culture که آثار نگهداری شده در بیش از 1000 موزه مهم از سراسر دنیا را به صفحه نمایش گجت شما می آورد.

اپلیکیشن مورد بحث فراتر از یک گالری آنلاین معمولیست. با استفاده از ابزار و امکانات آن که شامل بهترین قابلیت های گوگول فوتوز، استریت ویو و ویدئوهای 360 درجه می شوند، کاربر می تواند غرق در محیط هر موزه شده و تاریخ را برای خود زنده کند.

به دنبال آثار تاریخی از اسب ها می گردید؟ مشکلی نیست؛ بخش جستجوی Arts & Culture درست مثل گوگل فوتوز می تواند تمام نتایج مربوط به اسب ها را از موزه های مختلف برای شما گردآوری کند. کنجکاوید که بدانید درون یک کلیسای جامع چه می گذرد؟ می توانید با قابلیت استریت ویو به دل آن کلیسا بروید یا برای داشتن یک تجربه گشت و گذار در حالت اول شخص، از گوگل کاردبورد استفاده نمایید.

مضاف بر مواردی که گفتیم، Arts & Culture اخبار حوزه فرهنگ و هنر را هم پوشش می دهد و یک کانال یوتوب نیز برای نمایش آثار موزه ها به آن اختصاص یافته. Art Recognizer هم یکی دیگر از قابلیت های جالب این اپلیکیشن است که می تواند آثار نقاشی را در موزه های مختلف به دقت تشخیص بدهد.

هر چند که تجربه گشت و گذار مجازی در یک موزه ابدا با حضور فیزیکی در آن قابل قیاس نیست، اما اگر امکان این کار را ندارید دانلود و نصب Arts & Culture برایتان خالی از لطف نخواهد بود.

Google Arts & Culture

Google Arts & Culture

سازنده: .Google Inc قیمت: 0 دسته بندی:
سیستم عامل: اندروید حجم: 5.1 مگابایت زبان:
دیدگاه‌ها و نظرات خود را بنویسید

مطالب پیشنهادی