نتیجه یک نظرسنجی کوچک: تنها ۱۰ درصد از کاربران تمایل به خرید آیفون ۷ دارند

نتیجه یک نظرسنجی کوچک: تنها ۱۰ درصد از کاربران تمایل به خرید آیفون ۷ دارند

همانگونه که پیش از این برایتان نوشته ایم، آیفون بعدی قرار نیست محصولی شگفت انگیز باشد و اینطور که پیداست، اپل تصمیم دارد تغییرات اندکی را در آن اعمال کند. حال نشریه Quartz دست به اقدام جالبی زده و یک نظرسنجی برگزار کرده تا مشخص شود چه تعداد از کاربران آیفون، حاضر به خرید چنین موبایلی خواهند بود.

از میان افرادی که در ایالات متحده حضور داشته و در این نظرسنجی شرکت کرده اند، تنها ۱۰ درصد عنوان نموده اند که در صورت وجود چنین شرایطی، آیفون خود را با یک آیفون ۷ تعویض می کنند.

رشد فروش آیفون در سه ماهه نخست سال ۲۰۱۶ برای اولین بار با کاهش رو به رو شد. در چنین شرایطی، قاعدتاً اپل باید برای تغییر اوضاع تلاش کند اما اینطور که پیداست، شرکت مورد اشاره می خواهد در شهریور ماه از موبایلی رونمایی کند که با نسل کنونی اش تفاوت چندانی نمی کند.

در نظرسنجی Quartz، تعداد ۴۶ درصد از شرکت کنندگان بیان کرده اند که اگر اپل طراحی را تغییر ندهد، به هیچ عنوان سراغ خرید نسل بعدی آیفون نمی روند. ۳۳ درصد نیز عنوان کرده اند که بعید است چنین دستگاهی را خریداری کنند. همانگونه که در ابتدا ذکر شد، ۱۱ درصد هم اشاره داشته اند که موبایل بعدی را می خرند. در واقع، بازخورد حدود ۹۰ درصد از کاربرانی که در این نظرسنجی شرکت کرده اند، در مورد آیفون بعدی سرد بوده است.

دو ماه پیش گزارشی منتشر شد که در آن، عنوان شده بود اپل تصمیم دارد چرخه بروز رسانی موبایل هایش را سه ساله کند. اکنون گویا همان زمان از راه رسیده و اپل می خواهد آیفون ۷ خود را با ظاهری مشابه آیفون ۶ و ۶s رونمایی نمایید.

نظرات ۱۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato