تا هشتم مرداد ویندوز ۱۰ را دریافت کنید

تا هشتم مرداد ویندوز ۱۰ را دریافت کنید

اگر کاربر ویندوز ۷ یا ۸ هستید و البته از نسخه های رسمی این سیستم عامل بهره می گیرید، لازم است بدانید که می توانید تا پایان هفته جاری، نسخه دهم از سیستم عامل مایکروسافت را به صورت رایگان دریافت کنید.

بعد از هشتم مرداد ماه -۲۹ جولای- بروز رسانی رایگان ویندوز ۱۰ به پایان خواهد رسید و برای دریافت آن باید مبلغی معادل ۱۱۹ دلار جهت نسخه خانگی و ۱۹۹ دلار برای نسخه حرفه ای هزینه کنید. البته راه دیگری هم وجود دارد: کامپیوتری بخرید که به شکل پیش فرض، از نسخه دهم ویندوز بهره گیرد. به این صورت، می توانید آپدیت های بعدی را نیز به شکل رایگان دریافت کنید.

در حال حاضر، هیچ دلیلی وجود ندارد که شما را به عدم دریافت ویندوز ۱۰ ترغیب کند. حتی اگر پس از این کار متوجه شدید که مایل به استفاده از این سیستم عامل نیستید، به راحتی می توانید با استفاده از ویژگی «Recovery» به نسخه قبلی خود بازگشته و از آن بهره گیرید.

اما اگر بخواهید به سراغ چرایی آپدیت کردن بروید، می توان گفت که با توجه به نوع استفاده ای که از کامپیوتر شخصی خود دارید، ویندوز ۱۰ در هر صورت می تواند برای شما مفید واقع شود. چرا که در هر صورت، از کارکرد روان تری نسبت به نسخه های قبلی برخوردار بوده و امنیت بالاتری را نیز به ارمغان می آورد.

اما در نهایت، باید اشاره کرد که ویندوز ۱۰ یک سرویس است. مایکروسافت به هیچ عنوان دست از توسعه این سیستم عامل برنداشته و آن را به شکل پیوسته بهبود داده و نتایج را در قالب بروز رسانی های کوچک و بزرگی در اختیار کاربران قرار می دهد.

بزرگترین آپدیت ویندوز ۱۰ در یک سال اخیر نیز به زودی منتشر خواهد شد. کاربران می توانند در تاریخ ۱۲ مرداد ماه -دوم آگوست- آپدیت مربوط به یک سالگی ویندوز ۱۰ را دریافت کنند. مایکروسافت خبر می دهد که در صورت دریافت نسخه رایگان این پلتفرم تا هشتم مرداد، آپدیت های بعدی را نیز می توانید به صورت رایگان دریافت نمایید.

چند ماه پیش «برایان روپر»، یکی از سرپرستان تیم توسعه ویندوز در مایکروسافت ویدیوی زیر را منتشر کرد و به تشریح ویژگی های ویندوز ۱۰ پرداخت. از شما دعوت می کنیم آن را تماشا کنید.

ویجیاتو

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato