مهلت دریافت رایگان ویندوز 10 فردا به پایان می رسد

مهلت دریافت رایگان ویندوز 10 فردا به پایان می رسد

۲۹ جولای سال گذشته بود که مایکروسافت سیستم عامل ویندوز ۱۰ را عرضه کرد و به کاربران گفت یک سال فرصت دارند تا  ویندوز ۷ یا ۸.۱ خود را به صورت رایگان به ویندوز ۱۰ ارتقا دهند. اما این مهلت یک ساله حالا به لحظات پایانی خود نزدیک شده و دیگر تنها یک روز فرصت باقی است تا در صورت استفاده از ویندوز ۷ یا ۸.۱، ویندوز ۱۰ را به صورت رایگان دریافت کنید.

بعد از پایان روز ۲۹ جولای یا همان فردا، مایکروسافت سیستم عامل ویندوز ۱۰ خود را به قیمت ۱۱۹ دلار به فروش خواهند رساند و دیگر امکان دریافت رایگان آن وجود ندارد. باید افزود که در صورت دریافت نسخه رایگان ویندوز ۱۰، همچنان می توانید آپدیت سالانه مایکروسافت (که از دوم آگوست یا ۱۲ مرداد ماه در دسترس قرار می گیرد) را دریافت نمایید.

در صورتی که تمایل دارید پیش از اتمام مهلت معین، ویندوز ۱۰ را به صورت رایگان دریافت کنید، می توانید روند ارتقای سیستم عامل را از طریق راهنمای مایکروسافت به انجام رسانید و فراموش نکنید که پیش از انجام هرکاری، نسخه ای پشتیبان از تمام اطلاعات مهم تان تهیه نمایید. در صورتی که هنوز نسبت به دانلود رایگان ویندوز ۱۰ اطمینان ندارید، می توانید بررسی ویژه دیجیاتو از آخرین سیستم عامل اهالی ردموند را از طریق این لینک مطالعه کنید.

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato