کاربران SwiftKey اخیرا پیشنهادات مربوط به افراد دیگر را در کیبورد خود دریافت کرده اند

کاربران SwiftKey اخیرا پیشنهادات مربوط به افراد دیگر را در کیبورد خود دریافت کرده اند

اپلیکیشن SwiftKey، یکی از بهترین کیبوردهای شخص ثالث موجود برای موبایل اخیرا دچار مشکلات عجیب و غریبی شده است. چند روز پیش، برخی کاربران انجمن های ردیت گزارش دادند که در کیبورد خود پیشنهادات مربوط به افراد دیگر را دریافت کرده اند، پیشنهاداتی که ظاهرا شامل آدرس ایمیل و اطلاعات خصوصی دیگر کاربران هم می شده.

مطابق آخرین پست های تاپیک مربوط به این مشکل در انجمن های ردیت و نوشته های اخیر کاربران در انجمن پشتیبانی سویفت کی، به نظر می رسد که این مشکل هنوز توسط کمپانی به رسمیت شناخته نشده است.

طی یکی دو روز اخیر گزارشات متعددی از سوی کاربران منتشر شده که از عدم کارکرد صحیح همگام سازی در کیبورد سویفت کی حکایت دارند. ظاهرا مشکلی در پروسه همگام سازی پیشنهاد کلمات سبب شده تا برخی کاربران هنگام تایپ با کیبورد خود پیشنهاداتی را ببینند که مربوط به آن ها نبوده و به زبان دیگری نوشته شده اند.

با بررسی و جمع بندی گزارشات کاربران، به نظر می رسد که تنها افرادی دچار این مشکل شده اند که اخیرا دستگاه خود را به تنظیمات کارخانه بازگردانده باشند. اما این موضوع تنها مشکلی نیست که این روزها گریبان گیر سویفت کی شده. برخی کاربران اخیرا گزارش داده اند که دسترسی آن ها به قابلیت پیش بینی کلمات در سویفت کی به طور کامل قطع شده است.

این موضوع شامل پیش بینی نوشته هایی می شود که در اپلیکیشن های فیسبوک، توییتر، جیمیل و ... به کار می رفته اند. اما بر خلاف مشکل همگام سازی، یکی از مسئولین تیم سویفت کی در انجمن های پشتیبانی این کیبورد مشکل مذکور را به رسمیت شناخته و اعلام کرده که او و همکارانش به زودی برای رفع آن اقدام خواهند کرد.

آیا شما هم اخیرا با چنین مشکلاتی در سویفت کی مواجه شده اید؟ با ما در میان بگذارید.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato