نسخه واقعیت مجازی Driveclub، همزمان با عرضه پلی استیشن VR منتشر خواهد شد

نسخه واقعیت مجازی Driveclub، همزمان با عرضه پلی استیشن VR منتشر خواهد شد

یکی از غم انگیزترین اتفاقات سال ۲۰۱۶ به تعطیلی Evolution باز می گردد. این استودیو شاید شروع موفقی با Driveclub نداشت اما توانست به واسطه پشتیبانی استثنایی اش از بازی، این عنوان را به موفقیت برساند. بنابراین خیلی ها منتظر بودند تا آن ها در ساخت قسمت دوم از اشتباهات خود درس بگیرند، ولی متاسفانه سونی این استودیو را بست.

با این وجود همچنان پشتیبانی از بازی ادامه داشته و به زودی هم شاهد انتشار نسخه واقعیت مجازی درایوکلاب خواهیم. بر اساس گفته شعبه ژاپنی پلی استیشن بلاگ، این عنوان سیزدهم اکتبر سال جاری [۲۲ مهر] منتشر می شود. بنابراین علاقه مندان می توانند همزمان با عرضه پلی استیشن VR، نسخه واقعیت مجازی درایوکلاب را تجربه کنند. چون همان طور که می دانید، هدست سونی هم در همین تاریخ وارد بازار می شود.

این ورژن بازی ۴۹۰۰ ین [حدود ۴۷ دلار] قیمت گذاری شده. هنوز مشخص نیست نسخه غربی درایوکلاب واقعیت مجازی چه قیمتی دارد، ولی با توجه به این که برای خرید PlayStation VR Worlds که خودش ۴۹۰۰ ین است باید ۴۰ دلار بپردازید، نباید شاهد اختلاف زیادی میان PS VR Worlds و درایوکلاب واقعیت مجازی باشیم.

استودیو سازنده قول داده تا این عنوان یک تجربه واقعی از رانندگی به واسطه نمای داخل ماشین و صدای سه بعدی را به مخاطب ارائه دهد. همچنین مد جدیدی به بازی اضافه شده که بازیکن ها با آن می توانند ماشین را از زوایای مختلف بررسی کنند. حضور مسیرهای جدید هم از دیگر بخش هایی درایوکلاب واقعیت مجازی به شمار می رود.

نکته جالب توجه اینجاست Paul Rustchynsky، کارگردان بازی، در توییتر از مسیرهای جدید تعریف کرد. او به همراه گروه بزرگی از سازندگان درایوکلاب، پس از پایان کار Evolution تصمیم گرفتند تا به استودیو کدمسترز، سازنده معروف فرنچایزهای Dirt و Grid، بپیوندند. ورژن واقعیت مجازی این عنوان توسط همان تیم اصلی ساخته شده است.

Driveclub
یکی از مسیرهای جدید بازی؛ هنوز دقیقا مشخص نشده نسخه واقعیت مجازی چه محتویات متفاوتی نسبت عنوان اصلی دارد.

نظرات ۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato