گلکسی نوت ۷ دو هفته پس از رونمایی در اروپا عرضه می شود [شایعه]

گلکسی نوت ۷ دو هفته پس از رونمایی در اروپا عرضه می شود [شایعه]

رویداد رونمایی از فبلت پرچمدار گلکسی نوت ۷ سامسونگ این هفته و در تاریخ ۲ آگوست (۱۲ مرداد) در شهر نیویورک برگزار می شود. در فرصت باقی مانده، هر ساعت اخبار و شایعات فراوانی در خصوص این محصول مورد انتظار در فضای اینترنت منتشر می شود. از جدیدترین این موارد می توان به احتمال عرضه این موبایل در تاریخ ۱۹ آگوست (۲۹ مرداد) تحت قرارداد T-Mobile اشاره کرد. حالا تازه ترین شایعه نیز خبر از آغاز عرضه احتمالی این تلفن هوشمند در تاریخ ۱۶ آگوست (۲۶ مرداد) در اروپا می دهد.

اگر به یاد داشته باشید، سال قبل گلکسی نوت ۵ به طور رسمی در اروپا عرضه نشد و تنها انتخاب پیش روی شهروندان این قاره، گلکسی S6 اج پلاس بود. اما به نظر می رسد کره ای ها نمی خواهند اشتباه سال قبل رو خود را تکرار کنند، چرا که شنیده شده فبلت پرچمدار سامسونگ تنها دو هفته پس از رونمایی رسمی در قاره سبز عرضه خواهد شد.

چنین تصمیم هوشمندانه ای سبب می شود که سامسونگ بتواند تا قبل از فرارسیدن ماه سپتامبر و موعد رونمایی از آیفون های جدید اپل، به بیشترین فروش ممکن دست بیابد.

پیش از این شنیده شده بود که گلکسی نوت ۷ در روز رونمایی در دسترس خریداران قرار خواهد گرفت، اما حالا به نظر می رسد که این اتفاق تنها در وطن سامسونگ، یعنی کشور کره جنوبی اتفاق خواهد افتاد. به نظر می آید که این تصمیم به تدریج به روشی معمول میان کمپانی ها در زمان عرضه پرچمدارانشان تبدیل شده است.

هنوز تاریخ آغاز عرضه رسمی نوت جدید در آمریکا و سایر نقاط دنیا اعلام نشده، اما هیچ بعید نیست که تاریخ ۱۶ آگوست، روز عرضه رسمی این موبایل در دیگر نقاط دنیا نیز باشد، درست به مانند روشی که در زمان معرفی گلکسی S7 و S7 اج اتخاذ شد.

ویجیاتو
نظرات ۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato