فراخوان حضور استارتاپ‌ ها در دومین همایش شهر هوشمند

کسب‌ و کار های نوپا می‌ توانند در نمایشگاه جانبی دومین همایش شهر هوشمند بطور رایگان حضور داشته باشند. با تمدید مهلت ثبت‌ نام تا تاریخ ۲۲ مرداد، از کلیه ی استارتاپ‌ های فعال در عرصه ی سرویس‌ های عمومی و شهری دعوت می‌ شود با ثبت نام در بخش خدمات سامانه ی اینترنتی «مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب‌ و کار های نوپای فاوا» نسبت به ارائه ی درخواست شرکت در نمایشگاه جانبی دومین همایش شهر هوشمند اقدام کنند. جایزه ی استارتاپ برتر به انتخاب کمیته ی ارزیابی، ۳ سکه ی تمام بهار آزادی است و رتبه‌ های بعدی نیز به ترتیب‌ ۲ و ۱ سکه دریافت خواهند کرد.

به این منظور، کسب‌ و کار های نوپا که موضوع فعالیت‌ آنها به هر نحو با خدمات عمومی و شهری مرتبط است مانند سیستم حمل و نقل، خدمات عمومی، سرویس‌ های واقعیت افزوده، مسیریابی، نقشه، برنامه‌ های مرتبط تلفن همراه، اطلاع‌ رسانی و سایر موارد، می‌ توانند درخواست حضور در نمایشگاه شهر هوشمند را از طریق بخش خدمات در سامانه ی اینترنتی «مرکز توانمند سازی و تسهیل‌ گری کسب‌ و کار های نوپای فاوا» ارسال کنند.

نمایشگاه جانبی دومین همایش شهر هوشمند، فرصت مناسبی جهت تعامل با کارشناسان و مدیران اجرایی در حوزه ی فناوری‌ اطلاعات است و به دنبال همکاری دبیرخانه ی این همایش با «مرکز توانمندسازی و تسهیل‌ گری کسب‌ و کار های نوپای فاوا»، استارتاپ‌ های منتخب می‌ توانند به طور رایگان از این فرصت جهت معرفی کسب‌ و‌ کار خود به طیف قابل‌ توجهی از مدیران دولتی و بخش خصوصی استفاده کنند.

موبایلت

استارتاپ‌ هایی که علاقمند به حضور در این نمایشگاه هستند لازم است اطلاعات استارتاپ خود و مؤسسان آن را پیش از ارسال درخواست به‌طور کامل در سایت مرکز توانمندسازی ثبت کرده باشند. لذا مؤسس یا مؤسسان استارتاپ، ابتدا پروفایل خود شامل مشخصات، توضیحات، مهارت‌ ها و اطلاعات تماس را بر اساس نقش خود ثبت می‌ کنند، سپس با ثبت‌ نام استارتاپ و تعیین اعضای آن می‌ توانند جهت حضور در این نمایشگاه درخواست دهند. برای ارسال درخواست می‌توانید از طریق این لینک اقدام کنید.

smartcity2

موبایلت

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟