وان پلاس برتری تکنولوژی Dash Charge را به سامسونگ یادآور می شود [تماشا کنید]

وان پلاس برتری تکنولوژی Dash Charge را به سامسونگ یادآور می شود [تماشا کنید]

تلفن هوشمند وان پلاس ۳ با امکانات و قابلیت هایش در بدو معرفی نظر خیلی ها را به خود جلب کرد، اما ظاهرا شرکت سازنده در تلاش است که این قطار همچنان به حرکت خود ادامه دهد و همه یادشان باشد که آخرین پرچمدارانش به خوبی قادر است رقبا را از میدان به در کند.

کمپانی چینی مورد بحث در جدیدترین ویدئوی تبلیغاتی خود نشان داده که قابلیت موسوم به Dash Charge در وان پلاس ۳ چطور توانسته رقبای دیگری چون گلکسی اس ۷ را کنار بزند. همانطور که در تصاویر خواهید دید در یک بازه زمانی سی دقیقه ای، اس ۷ تا پنجاه درصد شارژ شد در حالی که وان پلاس ۳ مرز ۶۴ درصد را پشت سر گذاشت. البته چشم بادامی ها چینی پای را یک گام فراتر نهاده و نشان دادند که حتی در زمان روشن بودن نمایشگر، ذره ای از سطح عملکرد قابلیت Dash Charge کاسته نمی شود و دستگاه می تواند اس ۷ را با فاصله زیاد کنار بزند.

Dash Charge آنطور که وان پلاس گفته باید بتواند ظرف تنها سی دقیقه ظرفیت شارژ شده باتری را به ۶۳ درصد برساند. این محصول همچنین در قیاس با رقبایش عملکرد سریع تری را از خود به نمایش می گذارد و حتی در مواردی که نمایشگر روشن است و دیگر فرایندهای سنگین در حال انجام هستند، ذره ای کُند نمی شود. تکنولوژی یاد شده همچنین می تواند در زمان شارژ شدن دستگاه دمای آن را پایین نگه دارد که این کار نیز با انتقال حرارت به شارژر [و نه خود موبایل] انجام می گیرد.

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato