قیمت و تاریخ عرضه مدل 6 گیگابایتی گلکسی نوت 7 در کشور چین فاش شد

قیمت و تاریخ عرضه مدل 6 گیگابایتی گلکسی نوت 7 در کشور چین فاش شد

چندی پیش برایتان نوشتیم که رگولاتوری چینی TENAA، مجوزهای لازم را برای ورود مدل ارتقایافته گلکسی نوت ۷ (به همراه ۶ گیگابایت حافظه رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی) به خاک این کشور را صادر کرده است. در لیست اخیر TENAA، این مدل از فبلت پرچمدار جدید کره ای ها از دو سیم کارت پشتیبانی می کرد و حافظه داخلی آن نیز نسبت به مدل استاندارد که در اقصی نقاط جهان عرضه می شود تا دو برابر افزایش یافته بود.

حالا بعد از لیست تازه TENAA، گزارش های دیگری از کشور چین به گوش می رسد که یکبار دیگر صحت این خبر را تایید می کند و ظاهراً چنین موبایل قدرتمندی واقعاً وجود داشته و بزودی در کشور اژدهای سرخ عرضه می شود.

بنابر شایعات اخیر، مدل ۶ گیگابایتی گلکسی نوت ۷ به همراه ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی، قیمتی معادل ۶۰۸۸ یوآن چین (یا ۹۱۲ دلار) خواهد داشت؛ و این در حالی است که مدل پایه نوت ۷ با قیمت ۵۸۶۶ یوآن (یا ۸۵۳ دلار) در خاک چین به فروش می رسد.

در نهایت باید توجه داشت که تفاوت قیمت بسیار کم میان دو نسخه، خصوصاً با توجه به این مسئله که حافظه رم و حافظه داخلی مدل ارتقایافته تا حد قابل توجهی افزایش یافته، اندکی غیرقابل باور به نظر می رسد و هنوز نمی توان از صحت آن اطمینان داشت. ناگفته نماند که به ادعای منابع مختلف، پیش فروش این مدل نوت ۷ از تاریخ ۲۶ آگوست (۵ شهریورماه) آغاز شده و از دوم سپتامبر (۱۲ شهریور) می توان منتظر عرضه آن به بازار بود.

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato