آیفون 7 احتمالاً دوم مهرماه به بازار خواهد آمد

در حالی که انتظار می رود کمپانی اپل طی ماه آتی میلادی از آیفون های جدید خود رونمایی کند، به تازگی وب سایت ۹to5mac به اطلاعاتی دست یافته که احتمالاً تاریخ دقیق عرضه آیفون ۷ را برایمان روشن سازد.

اپل از زمان معرفی آیفون ۵ در سال ۲۰۱۲، همواره رویداد رونمایی از آیفون های جدیدش را به ماه سپتامبر یا شهریور موکول کرده. بنابر شایعات و سخنان افشاگران مشهوری مثل EvLeaks، این روند امسال هم ادامه یافته و باید در روز ۷ سپتامبر (۱۷ شهریور) منتظر برگزاری مراسم معارفه آیفون های جدید و سپس فراهم آمدن امکان پیش خرید آنها در نهم سپتامبر (۱۹ شهریور) بود.

at-t-iphone-7-launch

در حالی که پیش از این گفته می شد تاریخ عرضه نهایی خانواده آیفون ۷، شانزدهم سپتامبر (یا ۲۶ شهریورماه) خواهد بود، وب سایت ۹to5mac در گزارشی خبر از دستیابی به برنامه خرده فروشی AT&T داده و گفته بنابر تغییرات به وجود آمده در ساعات کاری روزهای ۹ و ۲۳ سپتامبر، احتمالاً تاریخ شروع پیش فروش آیفون صحت داشته اما برای خرید آن از طریق فروشگاه های ایالات متحده و بیش از ۴۰ کشور دیگر، باید تا ۲۳ سپتامبر (۲ مهر) منتظر باقی ماند.

اگرچه استدلال وب سایت مورد اشاره بسیار منطقی به نظر می رسد و با بسیاری از شایعات قبلی همخوانی دارد، اما کماکان باید با عینک شک به تاریخ های مقرر نگاه کرد؛ چرا که هنوز هیچ چیز به صورت رسمی از سوی اهالی کوپرتینو تایید نشده است.

ویجیاتو

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟