خرید جدید مایکروسافت برنامه ریزی هوشمند را به مجموعه آفیس می آورد

خرید جدید مایکروسافت برنامه ریزی هوشمند را به مجموعه آفیس می آورد

اگر شما نیز جزء افراد پرمشغله ای هستید که قرارهای کاری و شخصی متعددی دارند، حتماً با مشکلات مربوط به زمان بندی این جلسات آگاه هستید. خبر خوب اینکه مایکروسافت با خرید پلتفرم Genee قصد دارد این چالش را رفع نماید.

در قلب این پلتفرم، دستیار مجازی مجهز به هوش مصنوعی قرار گرفته که می تواند نشست ها و جلسات را بر اساس برنامه سفرهای کاری یا شخصی شما زمان بندی نماید. برای این کار کافیست فرد یا افراد مورد نظر برای جلسه را به Genee اطلاع دهید و باقی کار را به او بسپارید.

البته هنوز نمی دانیم که Genee چگونه عمل می کند، اما این دستیار مجازی به منظور «تسریع تجربیات هوشمند» در آفیس ۳۶۵ به کار گرفته شده، و مایکروسافت قصد دارد هوش مصنوعی را به بخشی از زندگی کاری روزانه کاربران تبدیل نماید.

گفتنی است کمپانی مربوطه اعلام کرده خدمات Genee از تاریخ ۱ سپتامبر از دسترس خارج خواهند شد. البته قرارهای قبلی به قوت خود باقی می مانند، اما ثبت موارد جدید یا دریافت اعلان های مربوط به جلسات پس از تاریخ فوق دیگر ممکن نیست.

همچنین با توجه به اینکه کمپانی یاد شده به تصرف مایکروسافت درآمده، دیگر نمی توان به یکپارچه شدن Genee با سرویس های Gmail یا iCloud امیدوار بود. حال باید دید افزودن این قابلیت به مجموعه آفیس چه نتیجه ای را برای کاربران رقم خواهد زد.

نظرات ۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato