آیفون 7 احتمالا با ظرفیت 256 گیگابایتی نیز عرضه می شود

آیفون 7 احتمالا با ظرفیت 256 گیگابایتی نیز عرضه می شود

بنا به اسناد جدیدی که اخیرا از سوی تولیدکننده های چینی منتشر شده، به نظر می رسد که آیفون ۷ قرار است علاوه بر ظرفیت های ۳۲ و ۱۲۸ گیگابایتی، با ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی نیز عرضه شود.

طبق این برگه که تصویر آن را در زیر می بینید، حافظه های ۳۲ و ۱۲۸ گیگابایت توسط تولیدکنندگان ناشناسی که فعلا اطلاعات شان در دسترس نیست تامین می شود اما حافظه های ۲۵۶ گیگابایتی را توشیبا تولید خواهد کرد تا برای آیفون ۷ به کار گرفته شوند.

18001-16058-malignant-top-l-w600

اگرچه لو دهنده این اطلاعات سابقه نسبتا درخشانی در درز اخبار موثق داشته اما این کاغذ هیچ نشانه ای رسمی از اپل در خود ندارد و طبق بررسی ها، بعید به نظر می رسد که برگه مورد نظر چندان دقیق باشد.

در ماه ژوئن، یک کمپانی تحقیقاتی اعلام داشت که اپل تقریبا در مورد سخت افزار آیفون بعدی به نتیجه رسیده است و گفت که رم ۳ گیگابایتی را برای آیفون ۷ پلاس با نمایشگر ۵.۵ اینچی کنار گذاشته است. اما در مورد اسم هنوز کسی چیزی نمی داند. آیفون ۷ یا iPhone 6 SE هنوز مشخص نیست.

آیفون ۷ احتمالا مقداری از آیفون ۶ و آیفون ۶ اس باریک تر خواهد بود و تقریبا مطمئن هستیم که جک هدفون نیز از آن حذف شده و در مدل پلاس شاهد لنز دوگانه دوربین خواهیم بود.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato