مایکروسافت اپلیکیشن کیبورد Word Flow در iOS را با قابلیت های جدید آپدیت کرد

مایکروسافت اپلیکیشن کیبورد Word Flow در iOS را با قابلیت های جدید آپدیت کرد

در ماه آوریل بود که مایکروسافت یکی از محبوب ترین اپلیکیشن های خود، یعنی Word Flow را برای سیستم عامل iOS اپل منتشر ساخت. این کیبورد گرچه رقیبی بسیار قدرتمند برای کیبورد پیش فرض سیستم عامل موبایل گجت های اپل به حساب می آمد، اما خالی از نقص نیز نبود. حالا جهت رفع این نقص ها و افزودن قابلیت های جدید، نسخه ای تازه از Word Flow در فروشگاه اپ استور منتشر شده است.

مهمترین تغییر در نسخه دوم Word Flow مربوط به قابلیت جستجو در تصاویر، اموجی ها و تصاویر متحرک از نوع GIF می شود. علاوه بر این، حالا پیدا کردن یک شماره تماس، زمانی که قصد دارید آن را با دیگری به اشتراک بگذارید، بسیار ساده تر و سریع تر از قبل شده است.

این اپلیکیشن حالا به کاربران خود اجازه می دهد که رستوران ها، ویدیوها و یا وضعیت آب و هوایی یا پیش بینی آن را به سادگی هرچه تمام تر جستجو نمایند.

علاوه بر ویژگی های جدید، اصلاحات متعددی نیز در کدهای این کیبورد کارآمد ایجاد شده است. دقت تایپ در چینش های مختلف کیبورد بهبود یافته و همچنین پشتیبانی از ویژگی «جایگزینی متن» (Text Replacement) سیستم عامل iOS نیز به آن اضافه شده است.

یکی از امکانات جدید این اپلیکیشن که به طور قطع کاربران آیفون های جدید را بسیار خوشحال می کند، امکان کنترل موقعیت نشانگر متن با استفاده از «لمس سه بعدی» یا «۳D Touch» است. در انتها نیز می بایست به افزوده شدن پوسته های جدید به Word Flow جت ایجاد تنوع بیشتر اشاره کرد.

5 2 3 4 3 4 5 1 2 1

نظرات ۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato