یکی دیگر از شرکای سخت افزاری مایکروسافت تولید موبایل های مبتنی بر ویندوز فون را متوقف کرد

شرکت BLU که در جنوب کالیفرنیا استقرار دارد یکی از تولیدکنندگان شخص ثالثی بوده که از سوی مایکروسافت به عنوان عرضه کننده مدل های مختلف موبایل های مبتنی بر ویندوز فون معرفی گردید.

در آوریل سال 2014 میلادی، BLU تبلیغات برای نخستین موبایل مبتنی بر ویندوز 8.1 خود را مطرح نمود و به تازگی هم مشخص گردیده که به جرگه تولید کنندگان تلفن های همراه اندرویدی اقتصادی پیوسته.

اما مایکروسافت هم برای آنکه تولیدکنندگان بیشتری را به ساخت این دستگاه ها ترغیب نماید اعلام کرد که دیگر از آنها مبلغی را بابت لایسنس دریافت نمی کند. شرکت BLU نیز با در نظر داشتن همین امتیاز موبایل های مبتنی بر ویندوز فون [اما تغییر برند داده شده] را به سبد محصولاتش اضافه کرد.

حالا اما مشخص شده که این شرکت تصمیم به ترک بازار ویندوز فون گرفته و هر مساله ای که به نوعی با این پلتفرم ارتباط داشته را از طراحی تازه وبسایت خود حذف کرده و اینطور به نظر می آید که این کمپانی هیچگاه چنین دستگاه هایی را عرضه نمی کرده. اما برای آنکه رسالتش را در قبال کاربران خود به انجام برساند، آنجا که امکان پذیر بوده برخی مدل های بهره مند از ویندوز فون را به ویندوز 10 موبایل ارتقاء داده است.

blud

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟