هوآوی به جای Mate S2 و Mate 9، محصولات دیگری را به نمایشگاه IFA می برد

هوآوی به جای Mate S2 و Mate 9، محصولات دیگری را به نمایشگاه IFA می برد

هوآوی در روز پنج شنبه، ۱۱ شهریور ماه یعنی دقیقاً یک روز پیش از آغاز به کار IFA 2016، یک کنفرانس خبری برگزار می کند اما به تازگی یکی از مدیران این شرکت خبر داده که در این رویداد نباید انتظار موبایل هایی پرچمدار همانند Mate S2 یا Mate 9 را کشید.

البته هوآوی خبر می دهد که با میان رده هایش به آلمان سفر می کند و در این میان انتظار کشیدن برای موبایلی موسوم به «NOVA» منطقی تر است.

این شخص البته بدون ارائه مشخصات سخت افزاری یا بیان اطلاعات دیگر از محصولات پرچمدار، صرفاً عنوان نموده که باید در بازه زمانی دو ماه آینده انتظار موبایل های برتر را کشید. وی همچنین عنوان کرده که هوآوی تصمیم دارد در این بازه زمانی، رابط کاربری «Emotion UI» را نیز به‌روز رسانی کند.

«ریچارد یو» (Richard Yu) مدیر اجرایی بخش ابزارهای دیجیتالی هوآوی امروز با ارائه دو تصویر در «Weibo»، اشاره به معرفی دو دستگاه موبایل می کند.

gsmarena_003 (2)

gsmarena_003-w600

اگر به خاطر داشته باشید هوآوی، Mate S را سال گذشته در نمایشگاه IFA رونمایی کرد اما حالا تصمیم ندارد نسل دوم آن را دوباره در همین مکان روی صحنه ببرد. باید در ادامه دید موبایل های میان رده ای که هوآوی با خود به IFA می برد چه هستند و چه ویژگی های شاخصی را به نمایش می کشند.

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato